افتتاح ایستگاه راه آهن باباکمال در هفته دولت

مرداد 21, 1400
2 بازدید

  استاندار همدان از افتتاح پروژه ایستگاه راه‌آهن باباکمال تویسرکان در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. به گزارش ایسنا،سید سعید شاهرخی پنجشنبه ۲۱مرداد در بازدید از پروژه ایستگاه راه آهن باباکمال تویسرکان، بر پیگیری پروژه ایستگاه راه آهن‌ باباکمال توسط فرماندار تویسرکان به عنوان نماینده دولت تأکید […]

افتتاح ایستگاه راه آهن باباکمال در هفته دولت

  استاندار همدان از افتتاح پروژه ایستگاه راه‌آهن باباکمال تویسرکان در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش ایسنا،سید سعید شاهرخی پنجشنبه ۲۱مرداد در بازدید از پروژه ایستگاه راه آهن باباکمال تویسرکان، بر پیگیری پروژه ایستگاه راه آهن‌ باباکمال توسط فرماندار تویسرکان به عنوان نماینده دولت تأکید کرد و افزود:  پروژه ایستگاه راه‌آهن باباکمال یکی از پروژه‌های حائز اهمیت است که می‌تواند نقش عمده‌ای در توسعه شهرستان تویسرکان داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: اعتبار پیش‌بینی شده در ابتدا برای راه دسترسی از روستای بوستان‌در به ایستگاه باباکمال  ۸ میلیارد تومان بود که مبلغ اختصاص یافته کافی نبود به همین منظور تلاش می‌کنیم مبلغ ۱۲ میلیارد تومان هم از محل اعتبارات ملی یا استانی برای پروژه تأمین شود تا در زمان کوتاهی به نتیجه برسد.

استاندار همدان  با تأکید بر اینکه یکی از مطالبات مهم مردم این شهرستان زیربار ترافیک بردن چهارخطه تویسرکان به کنگاور است، اظهار کرد:  این محور در سه قطعه به طول ۱۳کیلومتر در حال اجراست که هم اکنون عملیات اجرایی قطعه دوم هم در حال اجراست که امیدواریم با تلاش و برنامه بتوانیم روند اجرایی این پروژه‌ها را تسریع و نهایی کنیم.
شاهرخی با اشاره به تأمین اعتبار پروژه خوابگاه ورزشکاران تویسرکان، گفت: پروژه‌های زمین چمن فرسفج و سرکان هم تأمین اعتبار شدند و روند عملیات اجرایی این دو پروژه هم پیگیری می‌شود.
به گزارش ایسنا،استاندار همدان امروز پنجشنبه ۲۱مرداد  به همراه نماینده مردم تویسرکان در مجلس، فرماندار این شهرستان و مدیران استانی و شهرستانی از پروژه‌های عمرانی شامل ایستگاه راه‌آهن باباکمال، راه دسترسی از روستای بوستان‌در به ایستگاه راه‌آهن، چهار خطه تویسرکان کنگاور، سالن باستانی، سالن رزمی و خوابگاه ورزشی و تصفیه خانه سد سرابی از نزدیک به منظور بررسی روند کار بازدید کرد.

منبع: ايسنا