اعمال قانون ٨٢١ خودرو طی دو روز در گرگان

مرداد 21, 1400
35 بازدید

  فرماندار گرگان از ممنوعیت تردد محور ناهارخوران در پایان هفته خبرداد و گفت: ٨٢١ خودرو پلاک بومی و غیربومی طی دو روز گذشته به خاطر محدودیت‌های تردد در گرگان جریمه شدند. محمد حمیدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح محدودیت تردد پلاک‌های غیربومی و ممنوعیت تردد شبانه در شهرستان گرگان به‌صورت مستمر در حال […]

اعمال قانون ٨٢١ خودرو طی دو روز در گرگان

  فرماندار گرگان از ممنوعیت تردد محور ناهارخوران در پایان هفته خبرداد و گفت: ٨٢١ خودرو پلاک بومی و غیربومی طی دو روز گذشته به خاطر محدودیت‌های تردد در گرگان جریمه شدند.

محمد حمیدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح محدودیت تردد پلاک‌های غیربومی و ممنوعیت تردد شبانه در شهرستان گرگان به‌صورت مستمر در حال اجرا است.

وی افزود: طی دو روز گذشته تعداد ١٠٩ خودرو با پلاک غیربومی جریمه یک میلیون تومانی شدند.

فرماندار گرگان ادامه داد: در این مدت ۵٣۶ راننده متخلف به دلیل ممنوعیت تردد شبانه با جریمه دویست هزار تومانی اعمال قانون شدند.

حمیدی گفت: با توجه به ممنوعیت توقف و اتراق در محور ناهارخوران تعداد ١٧۶ خودرو به دلیل عدم تمکین از اجرای مصوبات اعمال قانون شدند.

وی خاطرنشان کرد: برخورد با پلاک‌های غیربومی با جدیت در دستور کار پلیس راهور قرار دارد و از همه مسافرین محترم تقاضا می‌شود از ورود به شهر گرگان بخصوص توقف و اتراق در محور ناهارخوران خودداری فرمایند، در غیر این صورت توسط پلیس راهور با جریمه یک میلیون تومانی اعمال قانون خواهند شد.

حمیدی بیان کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونا، در روزهای پنجشنبه و جمعه مسیر سواره ناهارخوران از بعدازظهر مسدود و توسط پلیس راهور و نیروی انتظامی کنترل می‌شود.

منبع: ايسنا