اعطای ۳۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به نیازمندان فارس

مرداد 20, 1400
38 بازدید

 مدیرکل کمیته امداد فارس اعلام کرد که در چهار ماهه اول امسال ۳۸۶۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه با اعتبار ۳۱۱ میلیارد و ۶۲۳ میلیون ریال از محل صندوق امداد ولایت، بانک مهر ایران و بانک رسالت به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر استان ارائه شد. محمد بذرافشان چهارشنبه ۲۰ مردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ۴ […]

اعطای ۳۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به نیازمندان فارس

 مدیرکل کمیته امداد فارس اعلام کرد که در چهار ماهه اول امسال ۳۸۶۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه با اعتبار ۳۱۱ میلیارد و ۶۲۳ میلیون ریال از محل صندوق امداد ولایت، بانک مهر ایران و بانک رسالت به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر استان ارائه شد.

محمد بذرافشان چهارشنبه ۲۰ مردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ۴ ماهه امسال ۳۸۶۳ فقره تسهیلات به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر استان در سرفصل‌های مختلف پرداخت شده است، گفت: این تعداد تسهیلات با اعتبار ۳۱۱ میلیارد و ۶۲۳ میلیون ریال به واجدین شرایط ارائه شده است.

او افزود: در سرفصل حمایتی تعداد ۲۰۴۰ فقره تسهیلات با اعتبار ۱۲۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال تسهیلات و در سرفصل مسکن نیز ۱۰۱۴ فقره تسهیلات با اعتبار ۱۰۲ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

بذرافشان عنوان کرد: ۳۱۴ فقره وام اشتغال‌زایی به مبلغ ۵۰ میلیارد و ۵۰۵ میلیون ریال و ۲۱۴ فقره تسهیلات در سرفصل‌های درمان، آموزش کسب و کار و فرهنگی به ارزش ۱۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال به خانوارهای تحت حمایت این نهاد در استان و متقاضیان واجد شرایط پرداخت ‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) فارس یادآور شد: از محل سپرده ویژه خیران در جهت کارگشایی به نیازمندان استان ارائه شده است.

منبع: ايسنا