اعضای کمیسیون برنامه از سامانه «سنا» بازدید کردند

آذر 22, 1400
13 بازدید

اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از سامانه سنا دیوان محاسبات کل کشور بازدید کردند. علی کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نشست امروز (دوشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه در محل دیوان محاسبات برگزار شد. اعضای کمیسیون همچنین از سامانه سنا دیوان محاسبات که با راه‌اندازی آن روند پیگیری پرونده‌های نظارتی، الکترونیکی می‌شود، […]

اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از سامانه سنا دیوان محاسبات کل کشور بازدید کردند.

علی کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نشست امروز (دوشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه در محل دیوان محاسبات برگزار شد. اعضای کمیسیون همچنین از سامانه سنا دیوان محاسبات که با راه‌اندازی آن روند پیگیری پرونده‌های نظارتی، الکترونیکی می‌شود، بازدید کردند.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به ارائه گزارشی از سوی مسئولان دیوان محاسبات اضافه کرد: با این سامانه رسیدگی به یک پرونده نظارتی از ۶۲۳ روز به ۴۰۸ روز کاهش پیدا کرد و در واقع سرعت رسیدگی به پرونده‌ها افزایش می‌یابد.

کاظمی ادامه داد: در سامانه سنا تمام اطلاعات استان‌ها در مرکز تهران جمع‌آوری می‌شود و می‌توان فرآیند گردش رسیدگی به پرونده را از باز شدن پرونده تا پیگیری آن در دادسرا و صدور حکم را پیگیری کرد.

انتهای پیام