اعزام ۳۴پزشک متخصص و عمومی به مناطق محروم خراسان شمالی طی ایام نوروز

مهر 7, 1400
25 بازدید

 مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از اعزام ۳۴ پزشک متخصص و عمومی به مناطق محروم این استان خبر داد. الهی راد گفت: گروه جهادی فائزین به مناطق محروم این استان برای درمان مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان اعزام شدند. وی بابیان اینکه این گروه متشکل از ۳۴ پزشک عمومی،  متخصص و روانشناس هستند، […]

اعزام ۳۴پزشک متخصص و عمومی به مناطق محروم خراسان شمالی طی ایام نوروز

 مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از اعزام ۳۴ پزشک متخصص و عمومی به مناطق محروم این استان خبر داد.

الهی راد گفت: گروه جهادی فائزین به مناطق محروم این استان برای درمان مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر نیازمندان اعزام شدند.

وی بابیان اینکه این گروه متشکل از ۳۴ پزشک عمومی،  متخصص و روانشناس هستند، افزود: این گروه برای درمان بیماران مناطق محروم شهرستان شیروان(لوجلی) اعزام‌ می شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این اداره کل، وی بیان کرد: در این گروه جهادی ۱۹ دندانپزشک، دو پزشک جراح فک وصورت،  یک متخصص رادیولوژی،  یک متخصص اطفال، یک متخصص داخلی، یک متخصص گوش و حلق وبینی به این منطقه اعزام می شوند.

الهی راد ادامه داد: همچنین پنج پزشک عمومی، یک اپتومتریست، دو روانشناس و یک داروساز نیز در این تیم پزشکی حضوری فعال دارند.

وی خاطر نشان کرد: دو پرستار،  یک نفر متخصص نانو،  یک نفر بهداشت حرفه ای و سه نفر دستیار و ۱۵نفر نیز به عنوان پشتیبانی در این گروه حضور دارند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی زمان حضور این گروه جهادی در منطقه لوجلی شهرستان شیروان را از تاریخ پنجم فرودین به مدت ۶ روز عنوان کرد.

الهی راد با بیان اینکه علاوه بر ویزیت و درمان این بیماران توزیع دارو و خدمات جانبی دیگر نیز به افراد مراجعه‌کننده ارائه می‌شود، یاد آور شد:  این گروه جهادی علاوه بر ارائه خدمات درمانی، اقدامات  فرهنگی و توزیع بسته های معیشتی نیز در دستور کار خود دارند.

منبع:ایسنا