اعزام پزشکان و پرستاران قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه به هرمزگان

مرداد 23, 1400
4 بازدید

 پزشکان و پرستاران قرارگاه منطقه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در راستای مقابله با موج پنجم کرونا به استان هرمزگان اعزام شدند. فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه صبح امروز (۲۳ مردادماه) در حاشیه اعزام ۳۵ نیروی پزشک و پرستار برای کمک به کادر درمان به شهرستان های هرمزگان، افزود: بنا به تاکید مقام معظم […]

اعزام پزشکان و پرستاران قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه به هرمزگان

 پزشکان و پرستاران قرارگاه منطقه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در راستای مقابله با موج پنجم کرونا به استان هرمزگان اعزام شدند.

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه صبح امروز (۲۳ مردادماه) در حاشیه اعزام ۳۵ نیروی پزشک و پرستار برای کمک به کادر درمان به شهرستان های هرمزگان، افزود: بنا به تاکید مقام معظم رهبری برای بسیج امکانات و ظرفیت‌های نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس کرونا ما نیز در قرارگاه مدینه تلاش کردیم به فرمان فرمانده معظم کل قوا لبیک بگوییم.

سردار محمد مارانی با اشاره به اینکه  شرایط کرونایی هرمزگان بسیار خاص است و ما با درک درست نسبت به این مسئله تصمیم گرفتیم گامی در جهت تامین کادر درمانی مورد نیاز استان برداریم، اظهار کرد: موفق شدیم مجوز اعزام ۳۵ نیروی پزشک و پرستار از یگان‌های نیروی زمینی سپاه به استان هرمزگان را بگیریم.

فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه بیان کرد: این نیروها امروز به صلاحدید دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بندرعباس ساماندهی و بنا به نیاز در بیمارستان‌های مختلف هرمزگان و در بخش‌های کووید در کنار سایر مدافعان سلامت فعالیت می کنند.

مارانی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای کمک به کادر درمانی و مردم نجیب هرمزگان به کار خواهیم بست تا شرایط بغرنج فعلی با تلاش مدافعان سلامت به پایان برسد.

منبع: ايسنا