اعزام تنها نماینده سامبو ایران به روسیه

مرداد 22, 1400
15 بازدید

تنها نماینده سامبو کشورمان برای شرکت در مسابقات کاپ جام ریاست جمهوری ۲۸ مرداد عازم روسیه می شود. محمد سعیدی مدنی  اظهار کرد: مسابقات سامبو کاپ جام ریاست جمهوری ۳۰ و ۳۱ مرداد در سن پترزبورگ روسیه برگزار می شود که من به عنوان تنها نماینده ایران در وزن ۸۸ کیلوگرم به همراه عباسعلی اکبری […]

اعزام تنها نماینده سامبو ایران به روسیه

تنها نماینده سامبو کشورمان برای شرکت در مسابقات کاپ جام ریاست جمهوری ۲۸ مرداد عازم روسیه می شود.

محمد سعیدی مدنی  اظهار کرد: مسابقات سامبو کاپ جام ریاست جمهوری ۳۰ و ۳۱ مرداد در سن پترزبورگ روسیه برگزار می شود که من به عنوان تنها نماینده ایران در وزن ۸۸ کیلوگرم به همراه عباسعلی اکبری رییس انجمن سامبو در این مسابقات شرکت خواهم کرد.

وی در ارزیابی از وضعیت خود برای شرکت در مسابقات سامبو کاپ جام ریاست جمهوری گفت: با توجه به این که  حریف تمرینی جودوکاران اعزامی به پارالمپیک توکیو هستم، در حین تمرین با جودوکاران در حال آماده سازی خود برای شرکت در این مسابقات هستم و از شرایط خوبی برخوردارم.

مدنی پیرامون این پرسش که چقدر امید به کسب مدال در این مسابقات دارید، خاطرنشان کرد: در مسابقات آسیایی تاشکند در وزن ۸۸ کیلوگرم به مدال نقره دست یافتم در این تورنمنت تلاشم بر این است که در همین وزن به مدال طلا دست پیدا کنم، هر چند دستیابی به چنین عنوانی با توجه به عدم شناخت نسبت به حریفانم کار سختی است‌.

وی گفت: مسابقات سامبو کاپ جام ریاست جمهوری تدارکات و تجربه خوبی برای حضور در مسابقات جهانی سامبو است که آبان به میزبانی ازبکستان برگزار خواهد شد.
این ورزشکار سامبو در پایان از زحمات اکبری رییس انجمن سامبو و حامد ملک محمدی مربی تخصصی خود قدردانی و تشکر کرد.

منبع: ايسنا