اظهارات معاون دادستان کل درباره رسوب کالاهای مرتبط با کرونا

مرداد 23, 1400
74 بازدید

معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به رسوب کالاهای مرتبط با کرونا، گفت: گمرک دستورات خوبی مبنی بر حمل یکسره برای داروها صادر کرده است.  به نقل از قوه قضاییه، عمرانی با حضور در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما درباره رسوب کالاهای مرتبط با کرونا گفت:دیشب یک تریلی سرم وارد می‌شد که احساس […]

اظهارات معاون دادستان کل درباره رسوب کالاهای مرتبط با کرونا

معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به رسوب کالاهای مرتبط با کرونا، گفت: گمرک دستورات خوبی مبنی بر حمل یکسره برای داروها صادر کرده است.

 به نقل از قوه قضاییه، عمرانی با حضور در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما درباره رسوب کالاهای مرتبط با کرونا گفت:دیشب یک تریلی سرم وارد می‌شد که احساس کردم باید در محل حاضر شویم.

معاون قضایی دادستان کل کشور افزود: مشاهدات حکایت از وجود ۶۵۰۰ تن مواد اولیه دارویی است.

وی با بیان اینکه حضور ما بیشتر جنبه تعاملی دارد، گفت:شانه ساز، معاون وزیر بهداشت قرار شد فردا تیمی رابرای دلایل عدم ترخیص بفرستند.

عمرانی ادامه داد: امروز در حوزه سلامت انتظار مردم از مسئولین این است که در میدان باشیم.

وی با بیان اینکه از راننده‌ای که ۲۴ ساعت رانندگی کرده بود که سرم‌ها را برساند تشکر می‌کنم، گفت گمرک هم همانجا کالاها را به سمت بازار مصرف ارسال کرد.

معاون قضایی دادستان کل کشور ادامه داد: گمرک دستورات خوبی مبنی بر حمل یکسره برای داروها صادر کرده است.

عمرانی درباره کاهش روند تشریفات گمرکی برای داروها و کالاهای خاص کرونا گفت:گمرک دستورات خوبی مبنی بر حمل یکسره برای داروها صادر کرده است.

معاون قضایی دادستان کل کشور افزود: به صاحبان مواد اولیه هشدار دادیم و تاکید داریم که چه بخش خصوصی و چه بخش دولتی دو تا دوماه مهلت دارند بیایندکالایشان را ترخیص کنند و اگر این اتفاق نیفتاد گمرک مکلف است این کالاها را به عنوان متروکه اعلام کند و نماینده سازمان اموال تملیکی این‌ها را به مزایده بگذارد.

منبع: ايسنا