اسکان رایگان مسافران نوروزی در اقامتگاه های آموزش و پرورش کرمانشاه

آذر 4, 1400
9 بازدید

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اسکان رایگان مسافران نوروزی در اقامتگاه های آماده شده در مجموعه آموزش و پرورش این استان خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه در حاشیه‌ بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان استان کرمانشاه با بیان اینکه مجموعه آموزش و پرورش این استان از ابتدای تعطیلات نوروزی با […]

اسکان رایگان مسافران نوروزی در اقامتگاه های آموزش و پرورش کرمانشاه
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اسکان رایگان مسافران نوروزی در اقامتگاه های آماده شده در مجموعه آموزش و پرورش این استان خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه در حاشیه‌ بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان استان کرمانشاه با بیان اینکه مجموعه آموزش و پرورش این استان از ابتدای تعطیلات نوروزی با تمام امکانات، مشغول خدمت‌رسانی به میهمانان نوروزی بوده‌، اظهار کرد: تا پایان تعطیلات نیز روند اسکان مسافران نوروزی در فضاهای موجود در نهاد تعلیم و تربیت در استان کرمانشاه ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به وضعیت آب و هوایی که چند روزی است بر جو اکثر نقاط کشور حاکم است، افزود: با توجه به بارش رحمت الهی و توصیه‌های پیشگیرانه‌ ستاد مدیریت بحران، پارک‌ها و فضاهای سبز امکان استراحت و سکونت را به میهمانان نوروزی نمی‌دهد، به همین خاطر آموزش و پرورش آمادگی خود را جهت پذیرش رایگان مسافران از چند روز قبل اعلام کرده و میهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی با مراجعه به نزدیک‌ترین ستاد اسکان از امکانات آموزش و پرورش بدون هیچ هزینه‌ای برای استراحت و سکونت می‌توانند استفاده کنند.
یزدان‌پناه ﺗﺄکید کرد: از چند روز گذشته با تمام امکانات در پی خدمت به میهمانان نوروزی هستیم و تلاش‌مان این است که مردم نجیب ایران از تعطیلات خود لذت ببرند و خاطره‌ خوشی از دیار تاریخی کرمانشاه در ذهن‌شان باقی بماند.
 مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تشریح کرد: امکان اقامت با مراجعه به ستادهای اسکان سراسر استان برای همه‌ میهمانان وجود دارد و منحصر به شهر کرمانشاه نیست، بلکه تمامی رﺅسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان مشغول هدایت میهمانان با احترام ویژه به سمت ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان هستند.
وی در پایان از زحمات فرهنگیانی که در ستادهای اسکان و محل اقامت میهمانان نوروزی مشغول خدمت هستند، تقدیر کرد و افزود: مردمان ایران‌زمین و به شکل ویژه کرمانشاهی‌ها همواره به میهمان‌نوازی معروف بوده‌اند و بسیار خرسندم فرهنگیان استان کرمانشاه به این مهم جامه‌ عمل می‌پوشانند و نشان می‌دهند، میهمان‌نوازی ریشه در فرهنگ غنی مردمان این دیار دارد.