استقبال کمیسیون امنیت ملی از وزیر پیشنهادی اطلاعات

مرداد 25, 1400
4 بازدید

عکس: آرشیو سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزرای پیشنهادی اطلاعات، اقتصاد و کار در جلسه امروز این کمیسیون گفت که به نظر می رسد خطیب گزینه مناسبی برای وزارت اطلاعات بوده و نظر اعضای کمیسیون هم به این موضوع نزدیک است. محمود عباس زاده مشکینی در […]

استقبال کمیسیون امنیت ملی از وزیر پیشنهادی اطلاعات
عکس: آرشیو

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزرای پیشنهادی اطلاعات، اقتصاد و کار در جلسه امروز این کمیسیون گفت که به نظر می رسد خطیب گزینه مناسبی برای وزارت اطلاعات بوده و نظر اعضای کمیسیون هم به این موضوع نزدیک است.

محمود عباس زاده مشکینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت وزیر پیشنهادی اطلاعات تشکیل شد و آقای خطیب، برنامه‌های خود را ارایه کرد. همچنین تحلیل جامعی از وضعیت موجود بیان شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آقای خطیب از بدنه وزارت اطلاعات انتخاب شده و تجربه بسیاری در این حوزه داشته گزینه مناسبی برای این وزارتخانه خواهد بود.

عباس زاده به حضور وزیر پیشنهادی وزرای اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره و اظهار کرد: خاندوزی و عبدالمکی نیز بعد از ارائه برنامه های خود به سوالات نمایندگان پاسخ دادند.

منبع: ايسنا