استفاده حداکثری از فضای مجازی به منظور ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان

آذر 3, 1400
17 بازدید

عکس دریافتی است معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بر استفاده حداکثری از فضای مجازی به منظور ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان تأکید کرد. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری با اشاره به برگزاری دیدار نوروزی معاونت فرهنگی و دانشجویی با دکتر محمدمهدی طهرانچی به صورت ویدئوکنفرانس، گفت: در این جلسه که مدیران […]

استفاده حداکثری از فضای مجازی به منظور ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان
عکس دریافتی است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بر استفاده حداکثری از فضای مجازی به منظور ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری با اشاره به برگزاری دیدار نوروزی معاونت فرهنگی و دانشجویی با دکتر محمدمهدی طهرانچی به صورت ویدئوکنفرانس، گفت: در این جلسه که مدیران کل حوزه‌های فرهنگی، دانشجویی، ورزش و تشکل‌های دانشجویی حضور داشتند، گزارشی از اقدامات ورزشی، دانشجویی، فرهنگی و تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشجویان در سال گذشته، به خصوص پس از شیوع ویروس کرونا ارائه شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه پس از شیوع ویروس کرونا، تمام حوزه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی به صورت شبانه‌روزی و در فضای مجازی برای ارائه خدمت به دانشجویان در حال فعالیت بوده‌اند، گفت: در این جلسه مقرر شد تا فعالیت‌ها و برنامه‌های جدیدی به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر و با کیفیت بالا به دانشجویان در فضای مجازی ارائه شود.

دکتر کلانتری خاطرنشان کرد: در این جلسه بر استفاده حداکثری از فضای مجازی تأکید شد؛ چرا که در شرایط خاص حاکم در کشور به علت شیوع ویروس کرونا، لازم و ضروری است تا با استفاده از این فضا ارتباط بین واحدها، ستاد، معاونت‌ها و مدیران کل و دانشجویان در فضای مجازی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،وی افزود: میزان فعالیت‌های انجام شده در فضای مجازی از سوی اداره کل‌های دانشجویی، فرهنگی، ورزش و تشکل‌ها به زودی انعکاس داده خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه برنامه‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال جدید ارائه و مقرر شد که اقدامات لازم برای استفاده دانشجویان از فضای مجازی صورت گیرد.

منبع:ایسنا