استشمام‌ شمیم حرم رضوی در جهاددانشگاهی فارس

مرداد 16, 1400
61 بازدید

 همزمان با سالروز ولادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، جمعی از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) در قالب “کاروان زیر سایه خورشید” در جهاددانشگاهی فارس حضور یافتند. سه‌شنبه اول تیر، در سالروز میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج(ع)، جمعی از خادمان حرم مطهر حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) در قالب “کاروان زیر سایه خورشید” با […]

استشمام‌ شمیم حرم رضوی در جهاددانشگاهی فارس

 همزمان با سالروز ولادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، جمعی از خادمان حرم مطهر امام رضا(ع) در قالب “کاروان زیر سایه خورشید” در جهاددانشگاهی فارس حضور یافتند.

سه‌شنبه اول تیر، در سالروز میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج(ع)، جمعی از خادمان حرم مطهر حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع) در قالب “کاروان زیر سایه خورشید” با در دست داشتن پرچم بارگاه ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، میهمان جهاددانشگاهی استان فارس بودند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس در حاشیه این حضور، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز فرخنده میلاد امام رضا(ع)، حضور خادمان رضوی را در این نهاد مغتنم شمرد و تأکید کرد: شیعه حضرت علی(ع) بودن و داشتن حب اهل بیت(ع) افتخاری محسوب می‌شود که نصیب هر کسی نمی‌شود و افتخار ایرانیان حضور امام رضا(ع) در کشورشان است.
دکتر مظاهر بابایی، با بیان اینکه امروز یک روز به یادماندنی برای مجموعه جهاددانشگاهی خواهد بود، به تشریح فعالیت‌های این نهاد پرداخت و گفت: افتخار ما در مجموعه جهاد دانشگاهی فعالیت خبرگزاری قرآنی (ایکنا) است که شعبه فارس این خبرگزاری حائز رتبه نخست کشور است.
بابایی با تأکید بر اینکه انجام فعالیت‌های قرآنی و اطلاع‌رسانی در این حوزه را برای خود افتخار می‌دانیم، گفت: در حوزه فرهنگی نیز جشنواره ملی قرآن و هنر ویژه دانشجویان سراسر کشور با عنوان «شهود قدسی» را به صورت سالانه برگزار می‌کنیم.
او، همچنین با بیان اینکه این نهاد دارای دو خبرگزاری مهم دیگر هم هست، گفت: خبرگزاری ایسنا یکی از معتبرترین رسانه‌های عمومی کشور و خبرگزاری سینا نیز خبرگزاری علم و فرهنگ است که طی چند ماه اخیر شعبه آن در فارس مشغول به فعالیت شده است.
رئیس جهاددانشگاهی فارس همچنین دیگر فعالیت‌های این نهاد را در حوزه پژوهش، آموزش، اشتغال و غیره را برشمرد و تأکید کرد: همواره تلاش کرده‌ایم تا به سهم و وسع خویش در راستای رفع نیازمندی‌های کشور حرکت کنیم.
در این مراسم قاسم عسکرنژاد، مسئول کاروان زیرسایه خورشید فارس به تشریح فعالیت‌های این کاروان در سطح استان پرداخت.
یکی از خادمان حرم مطهر رضوی به مولودی‌خوانی پرداخت و پایان‌بخش این مراسم هم تجلیل از چند تن از دختران شاغل در این نهاد به مناسبت ایام دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت معصومه(س) بود.منبع:ايسنا