استاندار سمنان هر هفته به یکی از شهرستان‌ها سفر می‌کند

مهر 14, 1400
34 بازدید

 استاندار جدید سمنان در اولین سفر شهرستانی خود وعده داد: هر هفته به یکی از شهرستان های این استان سفر کند. سید محمد رضا هاشمی در نخستین سفر شهرستانی خود به شهرستان دامغان با تقدیر از امام جمعه دامغان و  سردار علیزاده ، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد امروز عزت و […]

استاندار سمنان هر هفته به یکی از شهرستان‌ها سفر می‌کند

 استاندار جدید سمنان در اولین سفر شهرستانی خود وعده داد: هر هفته به یکی از شهرستان های این استان سفر کند.

سید محمد رضا هاشمی در نخستین سفر شهرستانی خود به شهرستان دامغان با تقدیر از امام جمعه دامغان و  سردار علیزاده ، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد امروز عزت و سربلندی همه ی ما ، مدیون جانفشانی و ایثار شهداست و انشالله در ادامه ی راه بمنظور افزایش اعتماد مردم به نظام ، گام های موثرتری برداریم.‌

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سفر به شهرستان دامغان از پیشگامی مردم این شهرستان در طول ۸ سال دفاع مقدس و نیز ظرفیت‌های معنوی ارزشمند این خطه همچون وجود حوزه‌های علمیه و طلاب علوم دینی ، به زیبایی یاد کردند.

استاندار جدید سمنان با اشاره به برنامه های خود برای حضور در شهرستان ها تصریح کرد: در صددیم تا یک روز از هر هفته را با حضور در شهرستان‌ها در کنار مردم استان بوده و از نزدیک و در کنار مردم از مشکلات آنان گره گشایی کرده و در جهت تحقق شعار سال گام برداریم.

وی با بیان اینکه دامغان‌ در حوزه های گردشگری ، کشاورزی و .. دارای توانمندی های فراوان است. ادامه داد: دامغان قطب تولید پسته ی استان و کشور بوده و باید تلاش کرد تا دغدغه های کشاورزان و باغداران برطرف شود.

هاشمی بر لزوم اتحاد و همدلی بین مردم استان تاکید و اضافه کرد: با همکاری ، وحدت و همدلی مردم و مسئولان در راه رفع مشکلات تلاش خواهیم کرد .

استاندار سمنان با بیان اینکه عتقاد دارم ائمه جمعه، عمود خیمه انقلاب در در شهرهای استان هستند بر لزوم توجه بیش از پیش به توصیه های ایمه جمعه استان تاکید کرد.

وی با اشاره به پیگیری درخواست های مردمی گفت: مشکلات شهرستانی و دغدغه های مطرح شده توسط مردم را طی کمیته ای که بعد از هر سفر شهرستانی تشکیل خواهد شد ، بررسی و رفع خواهیم کرد.

استاندار سمنان با اشاره به عبور میلیونی زوار رضوی از این استان گفت: ما در استان سمنان ، باب الرضا هستیم و بزرگترین توفیق ما خدمت به مردم و زائران این امام همام است

منبع: ايسنا