استاندار خراسان جنوبی حکم انتصاب ۳ شهردار استان را امضا کرد

مهر 14, 1400
29 بازدید

 با امضای استاندار خراسان جنوبی، طی چند روز گذشته، سه شهردار دیگر استان، فعالیت رسمی خود را آغاز کردند. حمید ملانوری، طی احکام جداگانه‌ای شهرداران سه شهر فردوس، درح و طبس مسینا را منصوب کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، طی این احکام جداگانه؛ “حسین اکبری” به عنوان شهردار […]

استاندار خراسان جنوبی حکم انتصاب ۳ شهردار استان را امضا کرد

 با امضای استاندار خراسان جنوبی، طی چند روز گذشته، سه شهردار دیگر استان، فعالیت رسمی خود را آغاز کردند.

حمید ملانوری، طی احکام جداگانه‌ای شهرداران سه شهر فردوس، درح و طبس مسینا را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، طی این احکام جداگانه؛ “حسین اکبری” به عنوان شهردار فردوس، “حسین مقیمی” به عنوان شهردار درح و “محمد دانش مقدم” به عنوان شهردار طبس مسینا منصوب شدند.

در متن احکام انتصاب این سه شهردار آمده؛” در اجرای تبصره( ۳) ذیل بند یک ماده (۸۰) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱/۳/۱۳۷۵ و اصلاحات بعدی، با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر…. و نظر به تعهد و شایستگی، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار…  منصوب می‌نمایم”.

در بخش دیگری از متن این احکام آمده؛ “امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در نظر گرفتن عدالت در توزیع خدمات و امکانات و مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در تدوین برنامه راهبری توسعه گرا، تعامل با مسئولین، معتمدین و شورای اسلامی شهر، در ایجاد محیط سالم شهری و نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست‌های دولت، موفق باشید. توفیق روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم”.

منبع: ايسنا