از گفت‌وگوی شفر و بیرانوند تا حضور تاج در استادیوم آزادی

آذر 4, 1400
11 بازدید

در روز بازی تیم ملی فوتبال امید ایران با امیدهای عراق، علیرضا بیرانوند و وینفرد شفر به ورزشگاه آزادی رفتند و دقایقی با یکدیگر گفت‌وگو کردند. به گزارش ایسنا، بازی آخر گروه C رقابت‌های انتخابی المپیک بین دو تیم ملی امید ایران و عراق برگزار شد که در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل پایان […]

در روز بازی تیم ملی فوتبال امید ایران با امیدهای عراق، علیرضا بیرانوند و وینفرد شفر به ورزشگاه آزادی رفتند و دقایقی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، بازی آخر گروه C رقابت‌های انتخابی المپیک بین دو تیم ملی امید ایران و عراق برگزار شد که در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت.

قبل از شروع این بازی تدارکات ورزشگاه با توجه به بارندگی شدید امروز تهران، کاورهای سفید رنگی روی چمن پهن کرده بودند تا از تماس باران با چمن خودداری شود.

حدود ۲۰۰۰ نفر تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمده بودند و این بازی را از نزدیک تماشا کردند. همچنین حدود ۱۰۰ تماشاگر عراقی به استادیوم آزادی آمده بودند و تیم محبوب خود را تشویق کردند.

با توجه به تعداد کم هواداران در استادیوم شور و هیجان خاصی در ورزشگاه حاکم بود و هواداران ملی‌پوشان در تمامی دقایق تیم ملی امید را تشویق کردند.

در جریان بازی، رضا شاهروی کنار خط زمین ایستاده بود و به جای زلاتکو کرانچار تیمش را هدایت کرد.

با توجه به حساسیت این دیدار، وینفرد شفر سرمربی استقلال، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس، میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال، حسین کلانی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال برای روحیه دادن به تیم ملی امید به ورزشگاه آمده بودند.

در بین دو نیمه، وینفرد شفر و علیرضا بیرانوند به دفتر ورزشگاه رفتند و دقایقی به گفت‌وگو پرداختند.

همچنین مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال برای تماشای این بازی به استادیوم آزادی آمده بود.

پیش از آغاز مسابقه سفیر و کارمندان عراق برای دیدن مسابقه وارد ورزشگاه آزادی شدند.

یکی از نکات جالب توجه این مسابقه، چکه کردن سقف جایگاه ویژه استادیوم آزادی بود که موجب شد وینفرد شفر جای خود را تغییر دهد.

در اواخر نیمه اول دو بازیکن عراق به روی زمین افتاد و این مساله باعث شد بین کادر فنی ایران و عراق درگیری لفظی ایجاد شود.

در خلال نیمه اول و دوم تماشاگران به برخی از تصمیمات داور اعتراض داشتند و نسبت به آن‌ها واکنش نشان دادند.

انتهای پیام