از مدال آوران فارسی المپیک توکیو تجلیل شد

مرداد 24, 1400
41 بازدید

 با حضور استاندار فارس و جمعی از مسئولان استانی، مراسم تجلیل از محمدرضا و محمدعلی گرایی که موفق به کسب عناوینی در المپیک توکیو شده بودند برگزار شد. عنایت‌الله رحیمی یکشنبه ۲۴ مرداد در مراسم تجلیل از برادران گرایی مدال اوران المپیک توکیو در رشته کشتی فرنگی، با ابراز خرسندی از حضور مدال آوران فارس در این […]

از مدال آوران فارسی المپیک توکیو تجلیل شد

 با حضور استاندار فارس و جمعی از مسئولان استانی، مراسم تجلیل از محمدرضا و محمدعلی گرایی که موفق به کسب عناوینی در المپیک توکیو شده بودند برگزار شد.

عنایت‌الله رحیمی یکشنبه ۲۴ مرداد در مراسم تجلیل از برادران گرایی مدال اوران المپیک توکیو در رشته کشتی فرنگی، با ابراز خرسندی از حضور مدال آوران فارس در این رشته ورزشی گفت: این پیروزی مقدمه مابقی پیروزی‌ها در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی  و ورزشی است و در حقیقت برادران گرایی پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار در آورده‌اند.

او با تقدیر از تلاش‌ها و فعالیت همه دست اندرکاران اجرایی در کسب این مقام ارزنده، خاطر نشان کرد: برادران گرایی با کسب این مدال‌ها خود را فرزند ایران می‌دانند و به همین دلیل آنها حائز مدال ورزشی و اخلاقی شده‌اند.

استاندار فارس با اشاره به نتایج ارزنده اجتماعی و فرهنگی این مقام در کشور ادامه داد: موجی از نشاط و امید از جمله نتایج این افتخار آفرینی است و این اتفاق بی نظیر برای جامعه‌ای سالم و قوی و توسعه یافته ضروری است.

رحیمی حل نیاز مسکن و اشتغال برادران گرایی را از جمله اهداف کاری برای مسولان متولی عنوان کرد و گفت: در سال‌های اخیر زیر ساخت‌های مناسبی در بخش ورزشی استان ایجاد شده که خوشبختانه نتایج مسرت بخشی به دنبال داشته است.

او با ابراز امیدواری نسبت به ادامه کسب مدال‌های ورزشی توسط ورزشکاران فارس عنوان کرد: در سایه همدلی و وفاق در جامعه ورزش شکوفاتر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از محمدرضا و محمدعلی گرایی و همچنین مربی بدنسازی تیم کاراته در مسابقات توکیو تجلیل شد.

منبع: ايسنا