از مدال آوران المپیک توکیو استان تهران تجلیل شد

شهریور 13, 1400
218 بازدید

مراسم تجلیل از مدال آوران المپیکی استان تهران امروز (شنبه) با حضور استاندار تهران و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.  مراسم تجلیل از مدال آوران المپیکی استان تهران امروز (شنبه) با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و نصرالله پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در محل استانداری برگزار […]

از مدال آوران المپیک توکیو استان تهران تجلیل شد

مراسم تجلیل از مدال آوران المپیکی استان تهران امروز (شنبه) با حضور استاندار تهران و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

 مراسم تجلیل از مدال آوران المپیکی استان تهران امروز (شنبه) با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و نصرالله پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در محل استانداری برگزار شد.
در این مراسم سجاد گنج زاده دارنده مدال طلا بازیهای المپیک توکیو در رشته کاراته و علی داوودی مدال نقره بازی‌های المپیک در وزنه برداری از سوی استاندار تهران و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران مورد تجلیل قرار گرفتند.
همچنین در ادامه این مراسم، محسنی بندپی ضمن تبریک به مدال آوران المپیکی استان تهران، گفت: تلاش قهرمانان و مدال آوری سبب خوشحالی ۸۰ میلیون ایرانی می شود و نشاط، غرور ملی و اهتزاز پرچم کشورمان در کشورهای دیگر شادی زیادی در مردم ایجاد می کند.
وی افزود: المپیک توکیو شرایط سختی برای ورزشکاران داشت، زیرا تمرینات آن‌ها به جهت محدودیت های کرونایی با مشکلاتی همراه بود، با این حال ورزشکاران استان تهران موفق به کسب مدال شدند که جای تقدیر دارد.
استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: باید نگاه جامع به همه رشته های ورزشی داشته باشیم تا زمینه تحول و پویایی در ابعاد مختلف فراهم شود.
منبع: ايسنا