ارسال چهارمین کاروان کمک های مردمی سپاه قدس گیلان به مناطق سیل زده

آذر 22, 1400
12 بازدید

فرمانده سپاه قدس گیلان از ارسال چهارمین مرحله کمکهای مردمی سپاه قدس گیلان به مناطق سیل زده شمال کشور خبر داد. به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در مراسم اعزام چهارمین مرحله از کمک های مردمی گیلان به مناطق سیل زده شمال کشور اظهار کرد: چهارمین مرحله از کمک های […]

فرمانده سپاه قدس گیلان از ارسال چهارمین مرحله کمکهای مردمی سپاه قدس گیلان به مناطق سیل زده شمال کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در مراسم اعزام چهارمین مرحله از کمک های مردمی گیلان به مناطق سیل زده شمال کشور اظهار کرد: چهارمین مرحله از کمک های غیر نقدی سپاه قدس گیلان که از طریق نواحی، حوزه های بسیج و پایگاه های مقاومت جمع آوری شده بود به وسیله چهار کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی  افزود: این کمک ها شامل لوازم خانگی، آب معدن، رب، کنسرو لوبیا، کنسرو ماهی، پوشاک بچه و بزرگسال، البسه، موکت و مواد غذایی به ارزش 470 میلیون تومان بود که جهت کمک به سیل زدگان ارسال شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه سپاه آمادگی کامل جهت کمک به هم‌وطنان عزیز سیل‌زده را دارد گفت: سپاه نواحی، حوزه های بسیج، پایگاه‌های مقاومت مساجد و محلات ما هنوز هم آماده دریافت کمک‌های مردمی جهت ارسال به مناطق سیل‌زده هستند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه رفع مشکلات شهرستان سوادکوه شمالی مازندران به سپاه قدس گیلان سپرده شده بیان کرد: کمک‌های مردمی بلافاصله پس از دریافت به مناطق سیل‌زده کشور ارسال می‌شوند و کمک های مردمی امروز نیز به شهرستان سوادکوه شمالی ارسال شد.

وی با بیان اینکه بیشترین نیاز مردم مناطق سیل‌زده پوشاک، لوازم خانگی ، مواد بهداشتی و مواد غذایی کنسروی است تصریح کرد: بسیجیان همواره جهت کم کردن آلام مردم و خدمت‌رسانی به هم‌وطنان آمادگی دارند و هم اکنون تعدای از بسیجیان جهادگر ما نیز در مناطق سیل زده شمال و جنوب حضور دارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تشکر از کمک های خالصانه مردم خاطرنشان کرد: بنا به اعلام، هم اکنون نیاز ضروری مردم سیل زده به برخی اقلام منزل مانند اجاق گاز، فرش، موکت، یخچال، تلوزیون و بخاری می باشد که امیدواریم با مشارکت مردم، معتمدین و خیرین بخشی از این نیازها را تامین کنیم.

منبع: ايسنا