ارسال پیام تبریک دبیرکل اوپک به رییسی

مرداد 18, 1400
64 بازدید

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین، از ارسال پیام تبریک دبیرکل اوپک به رئیس‌جمهور منتخب کشورمان خبر داد.  کاظم غریب‌آبادی، از ارسال پیام کتبی محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل اوپک، به حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی بابت پیروزی در انتخابات و انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران خبر داد. وی افزود: […]

ارسال پیام تبریک دبیرکل اوپک به رییسی

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین، از ارسال پیام تبریک دبیرکل اوپک به رئیس‌جمهور منتخب کشورمان خبر داد.

 کاظم غریب‌آبادی، از ارسال پیام کتبی محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل اوپک، به حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی بابت پیروزی در انتخابات و انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
وی افزود: در بخشی از این پیام آمده است: با انتخاب جناب‌عالی به عنوان رئیس جمهور، مردم بزرگ ایران خدمات طولانی جناب‌عالی و سهم شما در رفاه کشورتان را به رسمیت شناختند.
بارکیندو همچنین با اشاره به جایگاه والای  ایران در اوپک، احساسات عمیق خود نسبت به مردم بزرگ ایران را ابراز کرد و نوشت: مردم کشور شما در سراسر جهان به‌خاطر فرهنگ، میراث و سنت‌های غنی خود مورد احترام و تحسین هستند.
منبع:ايسنا