ارائه خدمات سلامت به نسخ غیرالکترونیکی از ابتدای دی‌ ممنوع است

دی 4, 1400
102 بازدید

ایسنا/ایلام مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: از ابتدای دی‌ماه ۱۴۰۰ سازمان‌های بیمه‌گر تنها با ارائه‌ نسخه‌ی الکترونیکی خدمات سلامت اعم از ویزیت، پاراکلینیک و دارو را پرداخت می‌کند. دکتر «علیرضا رمضانی» در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی، از این پس سازمان‌های بیمه گر حق پرداخت خدمات و نسخ […]

ارائه خدمات سلامت به نسخ غیرالکترونیکی از ابتدای دی‌ ممنوع است

ایسنا/ایلام مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گفت: از ابتدای دی‌ماه ۱۴۰۰ سازمان‌های بیمه‌گر تنها با ارائه‌ نسخه‌ی الکترونیکی خدمات سلامت اعم از ویزیت، پاراکلینیک و دارو را پرداخت می‌کند.

دکتر «علیرضا رمضانی» در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی، از این پس سازمان‌های بیمه گر حق پرداخت خدمات و نسخ غیر الکترونیک را ندارند و در صورت انجام، بعنوان تخلف و تصرف در اموال دولتی لحاظ می‌شود.

مدیر درمان ایلام به برخی مزایایی این طرح از جمله کاهش خطاهای نسخه نویسی، مدیریت و نظارت بر تجویزها، مدیریت منابع مالی سازمان با خریدهای راهبردی و در رأس این طرح تکمیل و فعال شدن پرونده سلامت الکترونیک اشاره کرد و گفت: نسخه الکترونیک به عنوان یک طرح ملی هم اکنون در مراکز ملکی تامین اجتماعی به صورت صدرصدی درحال اجراست.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,