ادعای سایت عربستانی: قطر میزبان مرحله گروهی لیگ قهرمانان شد

آذر 29, 1400
21 بازدید

سایت گل عربستان مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قطر را به عنوان میزبان مرحله گروهی لیگ  قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ معرفی کرده است. به گزارش ایسنا ، باوجود آنکه چند کشور برای میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اعلام آمادگی کرده‌اند اما AFC  به نظر می‌رسد که قصد دارد بازهم این بازی‌ها را […]

ادعای سایت عربستانی: قطر میزبان مرحله گروهی لیگ قهرمانان شد

سایت گل عربستان مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قطر را به عنوان میزبان مرحله گروهی لیگ  قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ معرفی کرده است.

به گزارش ایسنا ، باوجود آنکه چند کشور برای میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اعلام آمادگی کرده‌اند اما AFC  به نظر می‌رسد که قصد دارد بازهم این بازی‌ها را به میزبانی قطر برگزار کند.

سایت گل عربستان نوشت: AFC به دنبال بهترین راهکار برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در شرایط کرونای موجود است. سایت ما از منابعی در کنفدراسیون فوتبال آسیا مطلع شده است که AFC به کشورهای که خواستار میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ هستند اعلام کرده است که قطر به عنوان میزبان هر ۵ گروه انتخاب شده است.

این سایت عربستانی نوشت که ادامه شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی که بعضی از کشورها اعمال کرده‌اند باعث شده است تا AFC چنین تصمیمی را بگیرد.

سایت گل نوشت: عربستان تنها می‌تواند میزبان گروه یک باشد که در آن هیچ تیم ایرانی وجود ندارد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , ,