ادامه رشد جایگاه علوم پزشکی اهواز در رتبه‌بندی وبومتریکس

مرداد 23, 1400
20 بازدید

 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ادامه رشد جایگاه این دانشگاه در نظام رتبه بندی وبومتریکس خبر داد. به گزارش ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام کرد: “بر اساس تازه‌ترین رتبه‌بندی وبومتریکس در جولای ۲۰۲۱ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز توانست نسبت به ویرایش قبلی این رتبه‌بندی (ژانویه ۲۰۲۱) با ۱۲۶ […]

ادامه رشد جایگاه علوم پزشکی اهواز در رتبه‌بندی وبومتریکس

 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ادامه رشد جایگاه این دانشگاه در نظام رتبه بندی وبومتریکس خبر داد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام کرد: “بر اساس تازه‌ترین رتبه‌بندی وبومتریکس در جولای ۲۰۲۱ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز توانست نسبت به ویرایش قبلی این رتبه‌بندی (ژانویه ۲۰۲۱) با ۱۲۶ پله صعود رتبه ۱۶۷۸ جهانی را در میان بیش از ۳۱۰۰۰ دانشگاه مورد بررسی به خود اختصاص دهد.

به این ترتیب دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز توانست با حفظ روند صعودی خود در دو سال اخیر و با رشد ۴۸۷ پله‌ای، از رتبه ۲۱۶۵ در جولای ۲۰۱۹ به رتبه ۱۶۷۸ در جولای ۲۰۲۱ دست پیدا کند.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز همچنین توانست با ۳۵ پله صعود در جایگاه ۴۳۶ آسیا و با ۲۱ پله صعود در رتبه ۱۰۱ دانشگاه‌های خاورمیانه قرار بگیرد.

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در رتبه‌بندی دانشگاه‌های کشور نیز از میان ۷۰۴ دانشگاه ایرانی با دو پله صعود نسبت به رتبه‌بندی قبلی در جایگاه ۲۵ قرار گرفت. در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور نیز رتبه دهم بدون تغییر نسبت به رتبه‌بندی قبلی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور قرار گرفت.”

منبع:ایسنا