اخرین وضعیت ملی‌پوشان والیبال نشسته با تست کرونای مثبت

مرداد 29, 1400
57 بازدید

سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو درباره اخرین وضعیت ملی پوشان والیبال نشسته ای که تست کرونای آنها مثبت شده بود، توضیحاتی ارائه کرد. هادی رضایی،‌ سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پس از مثبت شدن تست کرونای محمد نعمتی و مرتضی رمضانی […]

اخرین وضعیت ملی‌پوشان والیبال نشسته با تست کرونای مثبت

سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو درباره اخرین وضعیت ملی پوشان والیبال نشسته ای که تست کرونای آنها مثبت شده بود، توضیحاتی ارائه کرد.

هادی رضایی،‌ سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: پس از مثبت شدن تست کرونای محمد نعمتی و مرتضی رمضانی که پیش از این تست آنها در جریان تمرینات مثبت شده بود، پس از ۱۵ روز قرنطینه جواب تست آنها منفی اعلام شد و امروز همراه تیم عازم توکیو خواهند شد.

وی افزود: هر بازیکنی که تست مثبت داشته قبل از اعزام تیم به توکیو دوباره تست کرونا گرفته خواهد شد، در صورتی که تست آنها دوباره مثبت شود به توکیو اعزام نخواهند شد.

وی در پایان درباره وضعیت سایر بازیکنان والیبال نشسته گفت: سایر بازیکنان شرایط خوبی دارند و از نظر کرونا مشکلی برای اعزام آنها وجود ندارد.

منبع:ایسنا