اختلافات خانوادگی در کرمانشاه به قتل داماد خانواده انجامید

مهر 11, 1400
65 بازدید

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل جوانی به دست برادر همسرش در پی اختلافات خانوادگی خبر داد.  سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: به دنبال یک مورد تیراندازی منجر به فوت در شهرک پردیس کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: ماموران کلانتری با حضور در محل به بررسی صحنه حادثه […]

اختلافات خانوادگی در کرمانشاه به قتل داماد خانواده انجامید

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل جوانی به دست برادر همسرش در پی اختلافات خانوادگی خبر داد.

 سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: به دنبال یک مورد تیراندازی منجر به فوت در شهرک پردیس کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری با حضور در محل به بررسی صحنه حادثه پرداخته و مشخص شد مقتول با اصابت چند گلوله به قتل رسیده است.

آمویی تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می داد که این حادثه در نزدیکی محل سکونت پدر همسر مقتول رخ داده و این فرد از چندی قبل با همسرش دچار اختلاف شده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: با بدست آمدن این اطلاعات، ماموران خانواده همسر مقتول را تحت بازجویی قرار دادند که عنوان کردند این تیراندازی توسط پسر خانواده صورت گرفته و سپس متواری شده است.

وی یادآور شد: با شناسایی متهم به قتل، کارهای اطلاعاتی کاراگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی مخفیگاه این فرد آغاز و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

منبع:ایسنا