اختصاص اعتبار دو میلیاردی جهت رفع چالش‌های آبی کزاز

شهریور 8, 1400
35 بازدید

 استاندار مرکزی گفت: در سال جاری دو میلیارد تومان اعتبار جهت رفع مشکلات آبی روستای کزاز اختصاص یافته است. سیدعلی آقازاده هشتم شهریورماه با حضور در جمع مردم روستای کزاز شهرستان شازند که به مناسبت هفته دولت انجام شد، اظهار کرد: در سه دهه اخیر روستای کزاز سهم مهمی در توسعه شهرستان شازند داشته است، […]

اختصاص اعتبار دو میلیاردی جهت رفع چالش‌های آبی کزاز

 استاندار مرکزی گفت: در سال جاری دو میلیارد تومان اعتبار جهت رفع مشکلات آبی روستای کزاز اختصاص یافته است.

سیدعلی آقازاده هشتم شهریورماه با حضور در جمع مردم روستای کزاز شهرستان شازند که به مناسبت هفته دولت انجام شد، اظهار کرد: در سه دهه اخیر روستای کزاز سهم مهمی در توسعه شهرستان شازند داشته است، در واقع امروز اگر شازند به عنوان شهرستان توسعه یافته در بخش های صنعتی و تولیدی مطرح شده، بهای این موفقیت را مردم کزاز پرداخت کرده اند.

وی افزود: در چهار دهه اخیر بیش از ۵۰۰ هکتار از اراضی کزاز به بخش صنعت و تولید اختصاص یافت و در واقع آلودگی های این بخش نیز ابتدا مردم کزاز و سپس شازند و در نهایت استان را متاثر کرده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: روستای کزاز یکی از افتخارات کشور و استان به جهت همکاری خوب مردم با نظام جمهوری اسلامی است، شهدای زیادی تقدیم اسلام کرده و امروز این مردم هستند که انتظاری به حق دارند و مسئولین باید آنها را حمایت کنند تا مشکلات این روستا کاهش یابد.

وی بیان کرد: علیرغم محدودیت هایی که برای دولت و نظام وجود دارد، امروز جاده این روستا با حدود ۳.۵ میلیارد اعتبار به طول ۳.۵ کیلومتر افتتاح می‌شود. از این قبیل کارهای زیربنایی باید بیش از این در روستا انجام شود. مشکل آب کزاز به عنوان یک توقع به حق مطرح است و باید تلاش لازم در این راستا صورت گیرد که امسال حدود دو میلیارد تومان اعتبار برای این مهم در نظر گرفته می‌شود.

آقازاده ادامه داد: با توجه به شرایط بهداشتی روستا، علاوه بر آب باید هوای روستا نیز مورد توجه باشد که البته اقداماتی در حال انجام است.

منبع: ايسنا