احیاء “کارخانه شهاب سنگ صادق” با حمایت دادگستری استان تهران

مرداد 25, 1400
2 بازدید

رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران از احیاء کارخانه شهاب سنگ صادق با حمایت‌های دستگاه قضایی خبر داد.  به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، بابک ترکی رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران از احیاء کارخانه شهاب سنگ صادق تحت نظارت اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان […]

احیاء "کارخانه شهاب سنگ صادق" با حمایت دادگستری استان تهران

رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران از احیاء کارخانه شهاب سنگ صادق با حمایت‌های دستگاه قضایی خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، بابک ترکی رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران از احیاء کارخانه شهاب سنگ صادق تحت نظارت اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران خبر داد و عنوان کرد: این شرکت به موجب دادنامه‌ای از دادگاه عمومی حقوقی شهرستان قم ورشکسته اعلام شد که در اجرای ماده ۸ قانون اداره تصفیه امور ورشکستگی رونوشت آن جهت امر تصفیه به این اداره ارسال شد.

رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: این شرکت که در شهرک صنعتی محمودآباد در قم قرار دارد، از سال ۱۳۹۴ به طور کامل تعطیل بود.

وی اظهار کرد: با تلاش‌های اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران و تشکیل جلسات متعدد و مستمر با مالک و دستگاه‌های خدمات رسان اعم از آب، برق، تأمین اجتماعی، امور مالیاتی، شهرک‌های صنعتی و… ضمن جلوگیری از فروش تجهیزات و ماشین آلات کارخانه، این کارخانه احیاء شد و در حال حاضر با ظرفیت حدود ۴۰ نفر نیروی کار در حال فعالیت است.

ترکی در پایان خود با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه از چرخه تولید تصریح کرد: در شرایط فعلی دستگاه قضایی نیز در جهت حمایت از تولید قدم در میدان نهاده و در این مسیر از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

منبع: ايسنا