احداث پد بالگرد در پردیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مرداد 25, 1400
66 بازدید

عکس تزئینی است  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از احداث پد بالگرد در پردیس این دانشگاه خبر داد. دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نیاز استان خوزستان و لزوم تسریع در انتقال بیمارانی که از شهرستان‌ها به مرکز استان اعزام می‌شوند، در محل پردیس دانشگاه یک پد بالگرد […]

احداث پد بالگرد در پردیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز
عکس تزئینی است

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از احداث پد بالگرد در پردیس این دانشگاه خبر داد.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نیاز استان خوزستان و لزوم تسریع در انتقال بیمارانی که از شهرستان‌ها به مرکز استان اعزام می‌شوند، در محل پردیس دانشگاه یک پد بالگرد احداث شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در اورژانس، سرعت عمل در ارائه مراقبت‌های درمانی بسیار حیاتی است و با احداث این جایگاه، کار انتقال و مراقبت از بیماران بهتر و سریع‌تر از قبل صورت می‌گیرد. به ویژه اکنون که به علت وضعیت کرونا، بیماران حاد تنفسی که نیاز به ICU دارند، از شهرستان‌ها به بیمارستان‌های بزرگ اهواز منتقل می‌شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: از حمایت‌های استاندار خوزستان و شهرداری اهواز در احداث پد بالگرد تشکر می‌کنم و امیدوارم در ادامه نیز بتوانیم زیرساخت‌ها و امکانات حوزه اورژانس را توسعه دهیم.

منبع: ايسنا