احداث مجموعه بارانداز و نیازهای جانبی در تبریز

مهر 8, 1400
37 بازدید

 مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز از احداث مجموعه بارانداز و نیازهای جانبی در این شهر خبر داد. رضا جمالی در جلسه مشترک مدیران عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار، سازمان میادین و سامان دهی مشاغل، شهرداری منطقه شش و مدیریت سرمایه گذاری پیرامون احداث بارانداز شهری، گفت: مقرر شد تا سازمان مدیریت حمل و […]

احداث مجموعه بارانداز و نیازهای جانبی در تبریز

 مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز از احداث مجموعه بارانداز و نیازهای جانبی در این شهر خبر داد.

رضا جمالی در جلسه مشترک مدیران عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار، سازمان میادین و سامان دهی مشاغل، شهرداری منطقه شش و مدیریت سرمایه گذاری پیرامون احداث بارانداز شهری، گفت: مقرر شد تا سازمان مدیریت حمل و نقل و بار با هماهنگی شهرداری منطقه شش تبریز، مجوزهای لازم را از کارگروه زیربنایی اخذ کنند و سپس شهرداری منطقه، هماهنگی‌های لازم را جهت ترغیب و تشویق اصناف و کسبه مرتبط با موضوع انجام دهد.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت‌های موجود، گفت: مدیریت سرمایه گذاری این پروژه را پس از تهیه بسته مشارکتی و انتشار فراخوان با اشخاص حقیقی و حقوقی اجرا خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، مجموعه بارانداز جدید با در نظر گرفتن نیازهای متعدد جانبی، همانند جایگاه سوخت، انبار و دیگر ملزومات با دسترسی آسان به شاهراه‌های مواصلاتی احداث خواهد شد.

منبع:ایسنا