احداث بیمارستان صحرایی ۶۰ تختخوابی در راز و جرگلان تا یک ماه دیگر

مرداد 20, 1400
39 بازدید

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از احداث بیمارستان صحرایی ۶۰ تخت خوابی در شهرستان مرزی راز و جرگلان خبر داد. امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بنا به درخواست استاندار خراسان شمالی، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیمارستانی صحرایی در شهرستان مرزی راز و جرگلان احداث می‌کند. وی گفت: […]

احداث بیمارستان صحرایی ۶۰ تختخوابی در راز و جرگلان تا یک ماه دیگر

 فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از احداث بیمارستان صحرایی ۶۰ تخت خوابی در شهرستان مرزی راز و جرگلان خبر داد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بنا به درخواست استاندار خراسان شمالی، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیمارستانی صحرایی در شهرستان مرزی راز و جرگلان احداث می‌کند.

وی گفت: این بیمارستان به صورت سازه‌های از پیش ساخته شده است که در نقطه‌ای دیگر ساخته شده و به منطقه راز و جرگلان در این استان منتقل می‌شود.

وی حداکثر زمان لازم برای استقرار این بیمارستان را یک ماه دانست و افزود: تلاش ما خدمت به مردم و برداشتن باری از روی دوش آن‌هاست و نیروی زمینی ارتش در تمام کارهایی که ریشه در فرمایشات رهبر معظم انقلاب دارد وارد شده و از آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ۲۸ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دارد که آن‌ها را در خدمت سلامت مردم قرار داده و بخش‌های کرونایی نیز در همه آن‌ها فعال شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۲ هزار کادر پزشکی و خدمات درمانی در استان‌های مختلف داریم و با ایجاد نقاهتگاه‌ها، مراکز واکسیناسیون، پروژه‌های آبرسانی، محرومیت زدایی و… درحال خدمت به مردم هستیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین بر ضرورت ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان نیروهای نظامی تاکید کرد و گفت: نیروی زمینی ارتش، ۲۳ هزار واحد منزل مسکونی سازمانی کم دارد که برای رفع آن هم اکنون در حال ساخت واحدهای مسکونی سازمانی برای کارکنانمان در ۴۸ شهر کشور هستیم تا این مشکل را برای کارنانمان حل کنیم.

منبع: ايسنا