احتمال جریمه همیلتون از سوی فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی

آذر 30, 1400
201 بازدید

راننده بریتانیایی به دلیل اعتراض خود در مراسم اعطای مدال فرمول یک، ممکن است با جریمه روبه‌رو شود. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، رییس جدید هیات حاکمه مسابقات اتومبیل‌رانی گفت: لوییس همیلتون پس از این که در اعتراض به پایان بحث برانگیز این فصل از رقابت‌های اتومبیل‌رانی از حضور در مراسم جوایز فرمول […]

احتمال جریمه همیلتون از سوی فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی

راننده بریتانیایی به دلیل اعتراض خود در مراسم اعطای مدال فرمول یک، ممکن است با جریمه روبه‌رو شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، رییس جدید هیات حاکمه مسابقات اتومبیل‌رانی گفت: لوییس همیلتون پس از این که در اعتراض به پایان بحث برانگیز این فصل از رقابت‌های اتومبیل‌رانی از حضور در مراسم جوایز فرمول یک خودداری کرد، ممکن است مجازات شود.

همیلتون پس از شکستش در مقابل رسانه‌ها مهربان بود، اما بعداً یک تبادل رادیویی با تیمش نشان داد که او معتقد است که نتیجه مسابقه به دلیل تصمیمات مربوط به ماشین ایمنی توسط مایکل ماسی، مدیر مسابقه، «دست‌کاری» شده است.

مرسدس پس از شکست همیلتون دو شکایت علیه مقامات مسابقه ارائه کرد که هر دو رد شدند. آن‌ها سپس قصد خود را برای درخواست تجدید نظر اعلام کردند اما پس از گفت‌وگو با همیلتون از این روند صرفنظر کردند.

مراسم اهدای جام قهرمانی فصل ۲۰۲۱ مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در پاریس برگزار شد. در این مراسم مکس ورستاپن راننده هلندی تیم ردبول که در مسابقات جایزه بزرگ پایانی (ابوظبی) به شکل عجیبی، عنوان قهرمانی را از دست لوییس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس خارج کرده بود، مورد تقدیر قرار گرفت.

منبع: ايسنا

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,