اجرای پویش اهدا خون به نیت سردار دلها در یزد؛ثبت‌نام از طریق سامانه

دی 15, 1400
85 بازدید

ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد از اجرای پویش سراسری اهدا خون به نیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تا آخر دی ماه خبر داد. دکتر «نقی تقوائی» با اشاره به فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، پویش بزرگ و سراسری اهدای خون به نیت این شهید […]

اجرای پویش اهدا خون به نیت سردار دلها در یزد؛ثبت‌نام از طریق سامانه

ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد از اجرای پویش سراسری اهدا خون به نیت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تا آخر دی ماه خبر داد.

دکتر «نقی تقوائی» با اشاره به فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، پویش بزرگ و سراسری اهدای خون به نیت این شهید بزرگوار در استان یزد نیز آغاز شده و تا پایان دی ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: با هدف مدیریت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از ازدحام، کارکنان می‌توانند در سامانه نوبت دهی اهدای خون به نشانی yazdir.ibto ثبت نام و زمان دلخواه خود را برای اهدای خون مشخص کنند یا جهت اخذ نوبت با شماره تلفن ۳۸۲۷۳۷۶۶ تماس بگیرند.

مدیر کل انتقال خون استان در پایان نیز تصریح کرد: اهدای خون یک امر خداپسندانه و انسان دوستانه است و این پویش نیز با نیت شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی در سراسر کشور اجرایی می‌شود و انتظار است که مردم فهیم ایران اسلامی و رسانه ها در آن مشارکت ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,