اجرای طرح پاتوق‌های فرهنگی و مهارتی در ایلام

آذر 22, 1400
9 بازدید

ایسنا/ایلام مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از اجرای موفق طرح پاتوق‌های فرهنگی و مهارتی در ایلام خبر داد. دکتر «مظفر علیشائی» در نشست ساماندهی جوانان استان، اظهار کرد: طرح پاتوق های مهارتی و فرهنگی در ۵ استان کشور اجرا می‌شود که در این خصوص اعتبار این طرح برای ایلام تایید و ۴ میلیارد ریال به […]

اجرای طرح پاتوق‌های فرهنگی و مهارتی در ایلام

ایسنا/ایلام مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از اجرای موفق طرح پاتوق‌های فرهنگی و مهارتی در ایلام خبر داد.

دکتر «مظفر علیشائی» در نشست ساماندهی جوانان استان، اظهار کرد: طرح پاتوق های مهارتی و فرهنگی در ۵ استان کشور اجرا می‌شود که در این خصوص اعتبار این طرح برای ایلام تایید و ۴ میلیارد ریال به آن اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح به کمک و همیاری تمامی دستگاه‌های عضو ستاد نیاز بوده و اداره ورزش و جوانان به عنوان دبیرخانه این طرح هماهنگی و امور لجستیکی را به عهده خواهد داشت، گفت: مهمترین هدف این طرح آموزش مهارت به کسانی است که بیشترین نیاز را به آموزش داشته و این مهارت‌ها در تمامی جنبه‌ها از جمله اشتغال زایی، مهارت‌های زندگی، هنری، ورزشی، سیاحتی و غیره به شرکت کنندگان داده می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال مهارت آموزی یکی از شرط های اساسی است، گفت: سازمان فنی و حرفه ای استان همکاری خوبی در خصوص این پاتوق ها با ورزش و جوانان داشته است که جای تقدیر دارد.

منبع:ایسنا