اجرای طرح علوی ١٤٦٥ نشان از توجه به مسئولیت اجتماعی است

آذر 22, 1400
7 بازدید

ایسنا/فارس نماینده ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه اجرای طرح علوی ١٤٦٥(ویژه ایتام) نشان از مسئولیت اجتماعی افراد در جامعه است، خواستار تدوام اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان شد. آیت‌الله لطف‌الله دژکام چهارشنبه ٦ اسفند در همایش بزرگ علوی طرح ۱۴۶۵(ویژه ایتام) در شیراز ضمن تبریک ولادت امیرالمؤمنین(ع) با اشاره به مژده قرآنی خداوند […]

اجرای طرح علوی ١٤٦٥ نشان از توجه به مسئولیت اجتماعی است

ایسنا/فارس نماینده ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه اجرای طرح علوی ١٤٦٥(ویژه ایتام) نشان از مسئولیت اجتماعی افراد در جامعه است، خواستار تدوام اجرای این طرح در ماه مبارک رمضان شد.

آیت‌الله لطف‌الله دژکام چهارشنبه ٦ اسفند در همایش بزرگ علوی طرح ۱۴۶۵(ویژه ایتام) در شیراز ضمن تبریک ولادت امیرالمؤمنین(ع) با اشاره به مژده قرآنی خداوند در سوره فتح، گفت: کسی وجود ندارد که پیروزی ایران و اسلام را دوست نداشته باشد.

او با بیان اینکه برپایی چنین جلساتی زمینه تحقق وعده خداوند مبنی بر پیروزی را فراهم می کند، افزود: مدیر تنها یک نفر نیست بلکه در اسلام و در موضوع تقسیم کار اجتماعی، همه افراد مسئول هستند.

نماینده ولی‌فقیه در فارس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه این حرکت زیبا تحت عنوان ١٤٦٥ نشان از آن دارد که همه ما مسئول هستیم، خاطرنشان کرد: این چنین اقدامات، عظمت فرهنگی مردم را می‌رساند.

آیت‌الله دژکام گفت: در شرایطی که مشکلاتی در باب تامین برخی اقلام وجود دارد، اما افرادی برای اجرای این طرح بیش از ٧ هزار قوطی روغن تامین کرده و به ایتام تقدیم کرده‌اند؛ این افراد ادعای اینکه حتی نامشان برده شود را هم ندارند.

او همچنین با بیان اینکه دعای مسئول عادل اجابت می‌شود، عنوان کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی این است که زبان همه ما نسبت به مسئولان بازست و می‌توانیم صحبت کنیم و این یک ارزش به شمار می‌رود.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه برای شرکت در این طرح از یک تا پنج هزار بسته کمک شده است، اعلام کرد که بیش از ۲.۵ میلیون بسته معیشتی تاکنون در فارس طی یکسال گذشته توزیع شده و به طور مستمر هم این کمک‌ها در حال انجام است.

آیت‌الله دژکام یادآور شد: این کمک‌ها در قالب سازماندهی قرارگاهی انجام شده و آمار بسیاری از حرکت‌های این چنینی که در بستر مردمی انجام شده را در اختیار نداریم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا