اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی دولتی سیستان‌وبلوچستان در تعطیلات

مرداد 24, 1400
1 بازدید

 معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی ملی تحت اختیار این اداره کل در ایام تعطیلات محرم خبر داد. به گزارش ایسنا مرتضی مقدسی ۲۴ مردادماه اظهارکرد: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در تعطیلات پنج روزه ۲۵ تا ۳۰ مرداد همزمان […]

اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی دولتی سیستان‌وبلوچستان در تعطیلات

 معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از اجرای طرح تشدید حفاظت از اراضی ملی تحت اختیار این اداره کل در ایام تعطیلات محرم خبر داد.

به گزارش ایسنا مرتضی مقدسی ۲۴ مردادماه اظهارکرد: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در تعطیلات پنج روزه ۲۵ تا ۳۰ مرداد همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی یگان زیرپوشش این اداره کل آمادگی دارد با تشدید گشت‌های حفاظتی نسبت‌ به حفاظت از اراضی و اماکن در حوزه ماموریتی خود اقدام کند.

وی با بیان اینکه افزون بر ۴۰ نفر نیروی یگان حفاظت از اراضی ملی سیستان و بلوچستان در طرح مذکور مشارکت دارند افزود: با توجه به حساسیت‌های موجود و امکان سوءاستفاده افراد سودجو از فرصت تعطیلات، مقرر شد هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضایی و پلیس پیشگیری و یگان‌های انتظامی انجام شود.

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش سازنده مردم در پیشگیری از تصرف و  حفاظت از اراضی ملی و دولتی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند با سامانه تلفن گویای ۱۶۵۶ تماس گرفته و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اعلام کنند.

منبع: ايسنا