اجرای خیابانی سرودهای نوروزی در شهر تاریخی یزد

مهر 5, 1400
17 بازدید

 سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در راستای ارتقای نشاط عمومی و ایجاد محیطی شاد در شهر هم برای شهروندان و هم برای مسافران نوروزی نسبت به اجرای خیابانی گروه‌های سرود در نقاط مختلف شهر اقدام کرده است. در این برنامه پنج گروه سرود شامل ۱۲ نفر از هنرمندان استان با رعایت کامل شیوه نامه […]

اجرای خیابانی سرودهای نوروزی در شهر تاریخی یزد

 سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در راستای ارتقای نشاط عمومی و ایجاد محیطی شاد در شهر هم برای شهروندان و هم برای مسافران نوروزی نسبت به اجرای خیابانی گروه‌های سرود در نقاط مختلف شهر اقدام کرده است.

در این برنامه پنج گروه سرود شامل ۱۲ نفر از هنرمندان استان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله ی اجتماعی به اجرای سرود در نقاط مختلف شهر می پردازند.

این گروه‌های سرود در ایام نوروز ۱۴۰۰ ساعتهای ۱۱ و ۱۷ هر روز در میدان امیرچخماق، مسجد جامع، میدان باغ ملی و زندان اسکندر اجرا دارند.

همچنین سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد به منظور زیباسازی شهر در ایام نوروز، ارتقای روحیه نشاط و شادابی و ایجاد جذابیت بازدید از بناهای تاریخی برای گردشگران نسبت به نورپردازی نوروزی میدان امیرچخماق اقدام کرده است.

این برنامه از اول تا نهم فروردین ماه به مدت ۹ شب در این بنای تاریخی اجرا می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، این سازمان برنامه های متنوعی را برای ایجاد نشاط و شادابی عمومی با توجه به شیوع بیماری کرونا و نبود امکان دید و بازدیدهای نوروزی در شهر یزد تدارک دیده است که بسیاری از آنها به صورت مجازی و تعداد محدودی نیز به صورت حضوری برگزار می شود.

منبع:ایسنا