اتمام طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد تا ۲۲ بهمن

آذر 24, 1400
8 بازدید

ایسنا/لرستان مدیر فرودگاه خرم‌آباد گفت: از بهمن ماه سال جاری تعداد پروازها در این فرودگاه افزایش می‌یابد. علی کاملی، اظهار کرد: از نظر تعداد پرواز نسبت به شهریورماه سه پرواز مربوط به شرکت هواپیمایی ایران ایر کم شده، به این دلیل که دو فروند از ناوگان این شرکت که فرودگاه خرم‌آباد در برنامه پروازی آن‌ها بود […]

اتمام طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد تا ۲۲ بهمن

ایسنا/لرستان مدیر فرودگاه خرم‌آباد گفت: از بهمن ماه سال جاری تعداد پروازها در این فرودگاه افزایش می‌یابد.

علی کاملی، اظهار کرد: از نظر تعداد پرواز نسبت به شهریورماه سه پرواز مربوط به شرکت هواپیمایی ایران ایر کم شده، به این دلیل که دو فروند از ناوگان این شرکت که فرودگاه خرم‌آباد در برنامه پروازی آن‌ها بود زمین‌گیر شدند.

وی ادامه داد: این امکان وجود دارد در این فرودگاه پرواز انجام شود به این شرط که شرکت‌های هواپیمایی ما نمایندگی‌های خود را فعال‌تر کرده و سرمایه‌گذاران نیز سرمایه‌گذاری کنند.

مدیر فرودگاه شهدای خرم‌آباد با اشاره به این‌که مردم باید ما را همراهی کنند، عنوان کرد: حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری این پروژه به اتمام خواهد رسید.

کاملی تأکید کرد: در سفر وهیئت دولت به لرستان مصوب شد ۱۲۰۰ تن قیر به این پروژه تخصیص داده شود و علاوه‌بر آن پروازهای فرودگاه خرم‌آباد از بهمن‌ماه افزایش پیدا می‌کنند.

انتهای پیام