اتصال کل روستاهای فارس به اینترنت تا اردیبهشت ١٤٠٠

آذر 4, 1400
12 بازدید

عکس آرشیوی است. ایسنا/فارس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال ١٠٠ درصدی روستاهای فارس به اینترنت تا اردیبهشت ١٤٠٠ خبر داد. محمدجواد آذری جهرمی عصر چهارشنبه ٢٧ اسفند در حاشیه سفر به فارس و بازدید از روستای حسین آباد شهرستان زرقان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، بیان کرد: بنا بود امروز تعدادی پروژه ارتباطی در فارس افتتاح […]

اتصال کل روستاهای فارس به اینترنت تا اردیبهشت ١٤٠٠
عکس آرشیوی است.

ایسنا/فارس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال ١٠٠ درصدی روستاهای فارس به اینترنت تا اردیبهشت ١٤٠٠ خبر داد.

محمدجواد آذری جهرمی عصر چهارشنبه ٢٧ اسفند در حاشیه سفر به فارس و بازدید از روستای حسین آباد شهرستان زرقان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، بیان کرد: بنا بود امروز تعدادی پروژه ارتباطی در فارس افتتاح شود اما به دلیل عقب ماندگی تعدادی از آنها، این برنامه به روزها و ماههای آتی موکول شد.

او با اشاره به اتصال اینترنت روستای حسین آباد در این سفر به اینترنت، افزود: حدود ٢٧٠ روستای دیگر فارس باقی مانده تا به اینترنت و شبکه ملی اطلاعات متصل شوند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت ارشد فارس در پیگیری پروژه توسعه ارتباطات در این استان، عنوان کرد: در سفر قبلی در تابستان امسال به فارس در حالی که حدود ٦٣ درصد روستاهای استان اینترنت داشتند اما امروز به بیش از ٩٠ درصد از روستاهای فارس تحت پوشش اینترنت قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، در سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به زرقان تعدادی از روستاها و بخش‌های این شهرستان به شبکه ملی اطلاعات متصل و تحت پوشش اینترنت قرار گرفتند.

 

 

انتهای پیام

منبع:ایسنا