اتاق بازرگانی باید شیشه‌ای و شفاف باشد

آذر 4, 1400
12 بازدید

ایسنا/زنجان رئیس اتاق بازرگانی زنجان تاکید کرد: اتاق بازرگانی باید شیشه‌ای و شفاف باشد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی اتاق بازرگانی زنجان، علی یگانه‌فرد روز گذشته (۲۷ اسفندماه) در جلسه هم‌اندیشی هیئت نمایندگان اتاق با پرسنل اتاق بازرگانی زنجان با تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال جدید، اظهار کرد: امسال، سال بسیار […]

اتاق بازرگانی باید شیشه‌ای و شفاف باشد

ایسنا/زنجان رئیس اتاق بازرگانی زنجان تاکید کرد: اتاق بازرگانی باید شیشه‌ای و شفاف باشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی اتاق بازرگانی زنجان، علی یگانه‌فرد روز گذشته (۲۷ اسفندماه) در جلسه هم‌اندیشی هیئت نمایندگان اتاق با پرسنل اتاق بازرگانی زنجان با تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن سال جدید، اظهار کرد: امسال، سال بسیار سختی از هر جهت برای مردم ایران و کل دنیا بود و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا در همه بخش‌ها موجب ایجاد مشکلات عدیده شده است.

وی با ابراز امیدواری پایان یافتن مشکلات و قطع زنجیره همه‌گیری کرونا در سال آینده، ابراز کرد: امید است تا با یک برنامه‌ریزی بتوانیم در سال آینده اهداف تعیین شده اتاق بازرگانی زنجان را به خوبی عملیاتی کنیم.

این مسئول با بیان اینکه برنامه‌های سال آینده متفاوت‌تر از سال گذشته و با رصدی مستمر در راستای عملیاتی کردن آن‌ها پیگیری خواهد شد، تصریح کرد: امسال نقشه راه تجارت خارجی استان تدوین و از سوی استاندار تصویب شد اما با وجود اقدامات خوبی که صورت گرفته اما این نقشه راه با وجود بروکراسی‌های اداری و مشکلات سیستم اداری، مقداری عملیاتی شده که امیدواریم در سال آینده هرچه بیستر اهداف در نظر گرفته شده آن محقق شود.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به اینکه نگاه فعالان اقتصادی استان به اتاق بوده و بدین جهت در بخش‌های مختلف برنامه‌های خود را اجرایی کرده و در راستای صیانت از حقوق و انتفاع فعالان بخش خصوصی حرکت خواهیم کرد، ابراز کرد: وب سایت جدید اتاق بازرگانی زنجان برای ارائه خدمات هرچه بهتر به اعضا با بخش‌های جدیدی در دسترس قرار گرفته است.

وی با اشاره به مشکلات فعالان اقتصادی و انتظار تولیدکنندگان و فعالان این بخش برای حل این مشکلات، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف اتاق پیگیری و حل مشکلات فعالان بخش اقتصادی و خصوصی استان زنجان در همه بخش‌ها است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به برنامه کاری کمیسیون‌های تخصصی اتاق در سال آینده و مطلوب‌تر شدن روند کاری آن با پایان یافتن ویروس کرونا، گفت: امید است در سال آتی تشکل‌ها و کمیسیون‌ها نقش خود را در برآورده کردن انتظارات فعالان اقتصادی هرچه بهتر ایفا کنند.

وی با تاکید بر اینکه اتاق بازرگانی باید شیشه‌ای و شفاف باشد، ابراز کرد: در همین راستا اتاق بازرگانی زنجان در وب‌سایت خود اسامی اعضای حقیقی و حقوقی اتاق را درج کرده و به صورت مداوم آن را به‌روزرسانی می‌کند.

یگانه‌فرد ادامه داد: خوشبختانه اتاق بازرگانی زنجان در سال‌جاری در بخش‌های مختلف عملکرد مطلوبی داشته و آمار، شواهد و دیدگاه‌ها نیز در استان بیانگر این موضوع است.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان با تاکید بر اینکه حوزه کاری اتاق گسترده بوده و مسائل و موضوعات مختلفی را شامل می‌شود، اظهار کرد: تلاش ما این است تا در پایان ماموریت این دوره اتاق بازرگانی، گام‌های مثبت و حرکت‌های خوبی برای استان زنجان صورت گیرد.

محمود ضرابی، نایب‌رئیس نخست اتاق بازرگانی زنجان نیز با اشاره به اینکه امسال، سال خاصی بوده و مشکلات خاص خود را داشته است، ابراز کرد: اتاق بازرگانی زنجان و هیئت نمایندگان آن پای کار بوده و امید است با اجرایی شدن برنامه‌های در نظر گرفته شده، پویایی بخش خصوصی هرچه بیشتر تحقق پیدا کند.

سهندعلی فلاحی، نایب‌رئیس دوم اتاق بازرگانی زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا مشکلات عدیده‌ای را برای بخش خصوصی و فعالان اقتصادی ایجاد کرده است، ابراز امیدواری کرد تا با عملیاتی شدن برنامه‌های پیش‌بینی شده، گام‌های مثبتی برای توسعه اقتصادی استان زنجان برداشته شود.

در ادامه این جلسه، دیگر اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان نیز با تبریک حلول سال جدید، ابراز امیدواری کرد که سال آینده، سال خوبی برای فعالان اقتصادی و بخش خصوصی استان زنجان باشد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا