آیین گرامی‌داشت هفته جوان در زنجان مجازی است

مهر 7, 1400
19 بازدید

 معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اغلب برنامه‌های هفته‌جوان به‌صورت مجازی برگزار می‌شود. هادی شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با برنامه‌های گرامی‌داشت هفته جوان در استان زنجان، اظهار کرد: به مناسبت روز و هفته جوان، در استان زنجان برنامه‌های متنوعی از ۵ تا ۱۱ فروردین‌ماه برگزار می‌شود. وی افزود: […]

آیین گرامی‌داشت هفته جوان در زنجان مجازی است

 معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اغلب برنامه‌های هفته‌جوان به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

هادی شهبازی در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با برنامه‌های گرامی‌داشت هفته جوان در استان زنجان، اظهار کرد: به مناسبت روز و هفته جوان، در استان زنجان برنامه‌های متنوعی از ۵ تا ۱۱ فروردین‌ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، اغلب برنامه‌های در نظر گرفته‌ شده برای جوانان به‌صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی اجرا می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: غبارروبی مزار شهدا در استان، مسابقه بزرگ دورهمی‌۲ با شعار “یار تو بردار بیار” ، جشن بزرگ عیدانه، محفل انس با قرآن، دیدار با خانواده‌های شهدای جوان استان و برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی در برخی از شهرستان‌ها، بخشی از برنامه‌های در نظر گرفته‌ شده برای جوانان در هفته جوان است.

شهبازی ادامه داد: علاوه بر اینکه در این هفته مشاوره رایگان در ۸ مرکز مشاوره در استان انجام می‌شود و همچنین ۲ مرکز مشاوره در شهرستان ابهر نیز افتتاح خواهد شد.

منبع:ایسنا