آیین معرفی چندین پروژه در دست اقدام شهرداری گرگان

آذر 22, 1400
13 بازدید

ایسنا/گلستان آیین معرفی ۱۳ پروژه عمرانی شهرداری گرگان با اعتبار ۳۱۶ میلیارد تومان با حضور استاندار گلستان برگزار شد. استاندار گلستان در این مراسم گفت: شهرداری گرگان با وجود محدودیت‌ها، ۶۰ درصد بودجه مصوب خود را صرف اقدامات عمرانی و زیرساختی شهر کرده که قابل‌تقدیر است. هادی حق‌شناس افزود: اقدامات و پروژه‌های تعریف‌شده در حوزه‌های فرهنگی، […]

آیین معرفی چندین پروژه در دست اقدام شهرداری گرگان

ایسنا/گلستان آیین معرفی ۱۳ پروژه عمرانی شهرداری گرگان با اعتبار ۳۱۶ میلیارد تومان با حضور استاندار گلستان برگزار شد.

استاندار گلستان در این مراسم گفت: شهرداری گرگان با وجود محدودیت‌ها، ۶۰ درصد بودجه مصوب خود را صرف اقدامات عمرانی و زیرساختی شهر کرده که قابل‌تقدیر است.

هادی حق‌شناس افزود: اقدامات و پروژه‌های تعریف‌شده در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی، زیرساختی و غیره نظیر پارک شطرنج، پارک بانوان و پارک اوتیسم موجب بهره‌مندی اقشار مختلف مردم از خدمات شهری شده است.

وی به اهمیت فراهم‌سازی الزامات شهر هوشمند تاکید کرد و یاد آور شد: شهر به جای ماشین محوری باید انسان محور باشد.

شهردار گرگان هم در این مراسم گفت: این ۱۳ پروژه با اعتبار ۳۱۶‌ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و یا کلنگ زنی شده است. دو پروژه سرمایه‌گذاری، یک پروژه مسکونی، پارک‌ اختصاصی اوتیسم و پروژه سورتمه از جمله این پروژه‌ها هستند.

عبدالرضا دادبود بیان کرد: برای سال ۱۴۰۰ بودجه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی را به شورای شهر پیشنهاد داده‌ایم.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این مراسم گفت: بر اساس توافق با جهاد کشاورزی، تملک پارک ۴ هکتاری در مرکز شهر در دستور کار قرار گرفته و در بودجه سال آینده اعتباری برای آن در نظر گرفتیم.

سیدمحمد مرتضوی خاطرنشان کرد: در بهار سال آینده عملیات ساخت تله‌کابین گرگان آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا