آیفون 14 پلاس هم اکنون در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در دسترس است

آیفون 14 پلاس هم اکنون در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در دسترس است
مهر 15, 1401
62 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena سه هفته پس از برادرانش، آیفون 14 پلاس اکنون از طریق فروشگاه های اپل، خرده فروشان مجاز و آنلاین برای خرید در دسترس است. در ایالات متحده می توانید یکی را با قیمت 900 دلار یا 37.45 دلار در ماه انتخاب کنید (این قبل از هرگونه […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena سه هفته پس از برادرانش، آیفون 14 پلاس اکنون از طریق فروشگاه های اپل، خرده فروشان مجاز و آنلاین برای خرید در دسترس است. در ایالات متحده می توانید یکی را با قیمت 900 دلار یا 37.45 دلار در ماه انتخاب کنید (این قبل از هرگونه تخفیف معامله است). جزئیات بیشتر قیمت تمام سری آیفون 14 را می توانید در اینجا بیابید.

توجه داشته باشید که برخی از مناطق هفته آینده مدل پلاس را دریافت خواهند کرد و چند منطقه دیگر هفته بعد آن را دریافت خواهند کرد.

همانطور که برای خود آیفون 14 پلاس، صفحه نمایش 6.7 اینچی را به ارمغان می آورد – به بزرگی 14 پرو مکس و به همان وضوح، با همان محافظ سرامیکی برای راه اندازی. با این حال، فقط با فرکانس 60 هرتز (به جای 120 هرتز) کار می کند و آنقدرها هم روشن نیست.

با این حال، طرفداران آیفون های بزرگ دیگر مجبور نیستند پول Pro Max را خرج کنند و این چیز خوبی است. همچنین، اپل پلاس را به عنوان آیفونی با بهترین عمر باتری تا کنون تبلیغ می‌کند و می‌گوید که قطعات داخلی برای اتلاف گرما و قابلیت تعمیر بهتر طراحی شده‌اند.

تحلیلگرانی که به داده‌های پیش‌سفارش نگاه می‌کنند گزارش داده‌اند که پلاس در بین مصرف‌کنندگان محبوبیت خاصی ندارد، اما به زودی باید اطلاعاتی در مورد اعداد فروش واقعی داشته باشیم. اگر علاقه مند به دریافت آن هستید، می توانید این کار را در کشورهای زیر انجام دهید:

امروز در دسترس است: استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هند، ایتالیا، ژاپن، سنگاپور، اسپانیا، تایلند، امارات متحده عربی، بریتانیا، ایالات متحده و بیش از 30 منطقه دیگر.

در 14 اکتبر: مالزی، عربستان سعودی، ترکیه و 20 منطقه دیگر

در 28 اکتبر: برزیل، کلمبیا و مکزیک

PS. ما در حال بررسی آیفون 14 پلاس خواهیم بود، بنابراین برای نگاهی عمیق به مدل جدید با ما همراه باشید.

برچسب‌ها:, ,