آیت‌الله شاهچراغی همچنان ملجا و مامن مردم استان هستند

مرداد 21, 1400
39 بازدید

 نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه سمنان گفت: آیت‌الله شاهچراغی همچنان ملجا و مامن مردم استان هستند. حجت الاسلام و المسلمین مطیعی در دیدار استاندار و مدیران استانداری ضمن تسلیت حلول ماه محرم و فرارسیدن ایام عزاداری سید الشهدا. به تمجید از خدمات آیت‌الله شاهچراغی نماینده پیشین ولی‌فقیه در استان پرداخت و […]

 آیت‌الله شاهچراغی همچنان ملجا و مامن مردم استان هستند

 نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه سمنان گفت: آیت‌الله شاهچراغی همچنان ملجا و مامن مردم استان هستند.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی در دیدار استاندار و مدیران استانداری ضمن تسلیت حلول ماه محرم و فرارسیدن ایام عزاداری سید الشهدا. به تمجید از خدمات آیت‌الله شاهچراغی نماینده پیشین ولی‌فقیه در استان پرداخت و اظهار کرد: آیت الله شاهچراغی قداست، زُهد و تقوای بسیار ارزنده ای داشته و سابقه زحمات و تلاش‌های ایشان چه در زمان قبل از انقلاب و چه پس از پیروزی آن، بسیار پر افتخار است.

وی اظهارامیدواری کرد: همچون نماینده پیشین ولی‌فقیه در استان همراه و حامی مسئولان استان بوده و به دور از تنش ها، مسیر ایشان را ادامه خواهیم داد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه سمنان حضور در منصب نمایندگی ولی فقیه را توفیقی بزرگ دانست و افزود: در خدمت تمامی مردم استان، نماینده دولت و نمایندگان مردم و ائمه جمعه خواهیم بود.

وی با اشاره به اهمیت تعامل بین مسوولان استان گفت: هماهنگی، انسجام و سنخیت نمایندگان ولی فقیه، دولت، مردم و ائمه جمعه، باعث خواهد شد تا استان در کشور، استانی ممتاز و نمونه باشد.

وی خطاب به استاندار سمنان خاطرنشان کرد: تا زمانی که حضرتعالی در خدمت مردم استان باشید بنده نیز در خدمت شما و مجموعه مسئولان استان برای رشد و توسعه بیش از پیش استان خواهم بود.

مطیعی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تصریح کرد: تحریم‌ها، فشار اقتصادی و اثر روانی طولانی شدن همه‌گیری بیماری کرونا، مباحثی است که مردم را با مسائل اقتصادی و معیشتی مواجه کرده است. از همین رو می‌طلبد هرکدام از مسئولین به دنبال پیگیری کارها و خدمت به مردم باشند چرا که این مهم باعث ایجاد امید و آرامش در بین جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم همواره به منویات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری علاقه داشتند اظهار کرد: مردم همواره در عین داشتن مطالبات خود، در صحنه‌های حساس پای نظام ایستادند.

امام جمعه سمنان از مردم به عنوان ولی نعمتان نظام نام برد و گفت: ‌امید بخشی یکی از نیازها و الزامات جامعه ماست و با توجه به وفاداری مردم، مسئولان موظفند که خدمتی در شان این مردم ارائه کنند.

منبع:ایسنا