آیت‌الله اختری درگذشت انیس نقاش را تسلیت گفت

آذر 22, 1400
11 بازدید

آیت الله اختری در پیامی درگذشت انیس نقاش، مجاهد و اندیشمند و تحلیلگر برجسته لبنانی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت آیت الله اختری برای درگذشت انیس نقاش، مجاهد و اندیشمند و تحلیلگر برجسته لبنانی به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم من المومنون رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم […]

آیت‌الله اختری درگذشت انیس نقاش را تسلیت گفت

آیت الله اختری در پیامی درگذشت انیس نقاش، مجاهد و اندیشمند و تحلیلگر برجسته لبنانی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت آیت الله اختری برای درگذشت انیس نقاش، مجاهد و اندیشمند و تحلیلگر برجسته لبنانی به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنون رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم ینتظر وما بدلوا تبدیلا
صدق الله العلی العظیم
مجاهد و اندیشمند و تحلیلگر برجسته انیس نقاش به جوار ابدی پروردگار عروج کرد در حالیکه نگاه او هنوز بر قدس شریف گشوده است و با خود دردها و رنج های میهن و جهان اسلام را بر دوش دارد.
این فقید سعید همواره مدافع قدس شریف و حامی امت اسلامی و مدافع انقلاب اسلامی ایران بود و در برابر رژیم صهیونیستی و شیطان بزرگ و استکبار جهانی سرسختانه مبارزه می کرد.
بدین مناسبت جانگداز خالصانه ترین تسلیت ها و همدردی های خود را به مردم شریف لبنان و رهبران مقاومت اسلامی و خانواده و دوستداران و بستگان وی تقدیم نموده به این امید که بتوانیم راه و مواضع انقلابی وی را در برابر رژیم اشغالگر قدس و موضوع عادی سازی با این دشمن و حمایت از مقاومت قهرمان تحت پرچم اسلام دنبال کنیم.
خداوند او را در بهشت برین در جوار شهدای گرامی محشور نماید.
انا لله وانا الیه راجعون
محمد حسن اختری
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری

منبع:ایسنا