آنر 80 GT پیش از عرضه احتمالی در 26 دسامبر گواهینامه دریافت کرد

آذر 26, 1401
10 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena ماه گذشته آنر سه گوشی اول از خانواده 80 خود را معرفی کرد: آنر 80 با نام آنر، آنر 80 پرو برتر خط و آنر 80 SE مقرون به صرفه تر. اگر شایعات اطلاعات درستی داشته باشند، به زودی چند مدل جدید به آنها خواهند پیوست. […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gsmarena ماه گذشته آنر سه گوشی اول از خانواده 80 خود را معرفی کرد: آنر 80 با نام آنر، آنر 80 پرو برتر خط و آنر 80 SE مقرون به صرفه تر. اگر شایعات اطلاعات درستی داشته باشند، به زودی چند مدل جدید به آنها خواهند پیوست.

ما در مورد Honor 80 GT و یک نسخه صفحه تخت از Honor 80 Pro صحبت می کنیم. ظاهراً هر دوی اینها توسط 3C برای فروش در چین تأیید شده اند و دارای شماره مدل AGT-AN00 و ANB-AN00 هستند. صفحه تخت Honor 80 Pro دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – تمام قدرت تلفن اصلی اما بدون هیچ یک از منحنی های صفحه.

Honor 80 GT certified ahead of possible December 26 launch

از سوی دیگر گفته می‌شود که Honor 80 GT از همان چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 با اندکی آندرکلاک مانند Pro استفاده می‌کند. این صفحه نمایش باید دارای رزولوشن پایین تر FHD+ باشد، اما نرخ تازه سازی 144 هرتز برای آن پنل نمایشگر بالاتر است.

به گفته منبع دیگری که نامش فاش نشده است، آنر قصد دارد در تاریخ 26 دسامبر رویدادی را در چین برگزار کند، جایی که این دو مدل در کنار تبلت Honor Pad V8 Pro که ظاهراً با تراشه Dimensity 8100 مدیاتک در راس آن قرار دارد، رونمایی خواهند شد. شایعه شده است که این اولین تبلت پیشرفته IMAX در جهان است و باید از شارژ سریع 33 واتی پشتیبانی کند و در رنگ های آبی و نارنجی عرضه شود.