آمادگی جهاددانشگاهی استان مرکزی برای کمک به شورای شهر اراک

آبان 18, 1400
19 بازدید

ایسنا/مرکزی نشست منتخبین ششمین دوره شورای شهر کلانشهر اراک با مسئولان جهاددانشگاهی استان مرکزی در راستای همکاری های مشترک برگزار شد. دکتر علی اصغر غفاری زاده سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی در این نشست که به میزبانی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، ضمن تاکید بر توانمندی و ظرفیت بالای جهاد دانشگاهی در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی […]

آمادگی جهاددانشگاهی استان مرکزی برای کمک به شورای شهر اراک

ایسنا/مرکزی نشست منتخبین ششمین دوره شورای شهر کلانشهر اراک با مسئولان جهاددانشگاهی استان مرکزی در راستای همکاری های مشترک برگزار شد.

دکتر علی اصغر غفاری زاده سرپرست جهاددانشگاهی استان مرکزی در این نشست که به میزبانی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، ضمن تاکید بر توانمندی و ظرفیت بالای جهاد دانشگاهی در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی، بر همکاری حداکثری این نهاد با شورای شهر و شهرداری اراک در مباحث مهم اجتماعی و شهری تاکید کرد.

وی با اشاره به اقدامات مهم پژوهشی صورت گرفته این نهاد در یک دهه اخیر، اظهارکرد: امیدواریم نتایج این تحقیقات که حاصل زحمات متخصصان و پژوهشگران جهاد دانشگاهی استان است، در تصمیم گیری های شهری مورد استفاده قرار گیرد.

غفاری زاده ادامه داد: با توجه به فعالیت گروه های پژوهشی و تخصصی در این نهاد، آمادگی داریم در زمینه مطالعه و اجرای طرح های مختلف علمی و پژوهشی با شورای شهر اراک همکاری داشته باشیم.

وی افزود: در زمینه های مختلف آموزشی از جمله برگزاری دوره های تخصصی آموزشی، این نهاد تجربیات و قابلیت های خوبی دارد و در مباجث فرهنگی از جمله در خبرگزاری های ایسنا و ایکنا و مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا)، کمک های خوبی می توانیم به منتخبین شورای شهر اراک برای پیشبرد اهداف شورا داشته باشیم.

سرپرست جهاددانشگاهی استان خاطرنشان کرد: همچنین آزمایشگاه جامع محیط زیست جهاد دانشگاهی استان مرکزی به عنوان یک آزمایشگاه مرجع شناخته می شود که در مباحث کاهش آلودگی ها و دفع پسماندهای شهری و عفونی می تواند کمک زیادی به شهرداری اراک داشته باشد.

گفتنی است؛ در این نشست منتخبین شورای شهر اراک دیدگاه ها و نظرات خود را در راستای همکاری های مشترک با جهاددانشگاهی استان بیان کردند.

منبع:ایسنا