آماده توضیح در خصوص برنامه‌های آموزش عالی به وزیر جدید هستم

شهریور 5, 1400
127 بازدید

وزیر پیشین علوم با بیان اینکه خدمت به نظام آموزش عالی کشور، جایگاه و نقش ممتازی در توسعه و نیل به قله‌های بلند پیشرفت و آبادانی کشور دارد، گفت: اگر نیاز به هر نوع توضیح در خصوص سیاست‌ها و برنامه‌های اجرا شده در دوره اخیر باشد، با کمال میل در خدمت خواهم بود.  متن پیام […]

آماده توضیح در خصوص برنامه‌های آموزش عالی به وزیر جدید هستم

وزیر پیشین علوم با بیان اینکه خدمت به نظام آموزش عالی کشور، جایگاه و نقش ممتازی در توسعه و نیل به قله‌های بلند پیشرفت و آبادانی کشور دارد، گفت: اگر نیاز به هر نوع توضیح در خصوص سیاست‌ها و برنامه‌های اجرا شده در دوره اخیر باشد، با کمال میل در خدمت خواهم بود.

 متن پیام دکتر غلامی به دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر جدید علوم بدین شرح است:

“انتصاب جناب‌عالی را به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دولت سیزدهم، تبریک می‌گویم.

مایه مباهات و افتخار است که فرزند دیگری از خانواده بزرگ نظام آموزش عالی کشور سکاندار نظام آموزش، تحقیقات و فناوری عالی کشور شده است.

بی‌گمان در این موقعیت خطیر، خدمت به نظام آموزش عالی کشور، جایگاه و نقش ممتازی در توسعه و نیل به قله‌های بلند پیشرفت و آبادانی کشور دارد.

از خداوند متعال برای آن‌ جناب در انجام وظایف سنگینی که در این شرایط حساس بر عهده می‌گیرید، مزید توفیقات را مسألت دارم.

به عنوان عضوی از خانواده نظام آموزش عالی کشور چنانچه در صورت صلاحدید نیاز به هر نوع توضیح در خصوص سیاست‌ها و برنامه‌های اجرا شده در دوره اخیر باشد، با کمال میل در خدمت خواهم بود. مجددا برای جناب‌عالی آرزوی توفیق و موفقیت دارم”.

منبع: ايسنا