آماده‌باش تیم‌های امداد و نجات در پی زلزله “جایزان”

آبان 20, 1400
4 بازدید

ایسنا/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از آماده‌باش تیم‌های عملیات امداد و نجات سه شهرستان در پی زلزله امروز “جایزان” خبر داد. دکتر علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به زلزله ۴.۳ ریشتری امروز جایزان از توابع امیدیه در استان خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع این زلزله، تیم‌های ارزیاب هلال ‌احمر به مناطق […]

آماده‌باش تیم‌های امداد و نجات در پی زلزله "جایزان"

ایسنا/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از آماده‌باش تیم‌های عملیات امداد و نجات سه شهرستان در پی زلزله امروز “جایزان” خبر داد.

دکتر علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به زلزله ۴.۳ ریشتری امروز جایزان از توابع امیدیه در استان خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع این زلزله، تیم‌های ارزیاب هلال ‌احمر به مناطق متاثر از زلزله اعزام شدند.

وی افزود: تیم‌های عملیات امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر نیز در شهرستان‌های امیدیه، رامهرمز و باغملک به حالت آماده‌باش در آمده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تاکنون این زلزله خسارات جانی نداشته است.

به گزارش ایسنا، مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران زلزله ۴.۳ ریشتری جایزان را در ساعت ۰۶:۰۸:۴۵ امروز (۲۰ تیرماه) ثبت کرده است.

این زمین‌لرزه که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است، در مختصات ۳۱.۰۹ درجه عرض شمالی و ۴۹.۸۳ درجه طول شرقی ثبت شده است. زلزله دیگری به بزرگی ۲.۶ ریشتر نیز در ساعت ۰۹:۲۷:۰۹ امروز جایزان را لرزاند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا