آغاز عملیات اجرایی پارک ۴ هکتاری در شیراز

مرداد 22, 1400
1 بازدید

 شهردار منطقه ۲ شیراز گفت: عملیات اجرایی احداث پارک ۴ هکتاری حاشیه خیابان محراب به دشت چنار آغاز شده است. غلامرضا شهریاری با بیان این که با شناسایی فرصت‌ها در سطح منطقه ۲ از آن‌ها در راستای رفاه مردم استفاده خواهیم کرد، افزود: به همه تعهداتی که به مردم داده ایم پایبند هستیم و با کمک […]

آغاز عملیات اجرایی پارک ۴ هکتاری در شیراز

 شهردار منطقه ۲ شیراز گفت: عملیات اجرایی احداث پارک ۴ هکتاری حاشیه خیابان محراب به دشت چنار آغاز شده است.

غلامرضا شهریاری با بیان این که با شناسایی فرصت‌ها در سطح منطقه ۲ از آن‌ها در راستای رفاه مردم استفاده خواهیم کرد، افزود: به همه تعهداتی که به مردم داده ایم پایبند هستیم و با کمک و اعتماد مردم دوران سازندگی شهرداری منطقه ۲ آغاز شده و مردم منتظر اخبار خوبی باشند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ شیراز، او از برقراری تعامل با اهالی شریف این منطقه و یاوران شورا داد و افزود: با حضور میدانی و گفتگو با مردم، تعامل بسیار خوبی با اهالی در سطح محلات برقرار شد و توانستیم فرصت‌های خوبی را ایجاد کرده و نیازهای مردم را شناسایی کنیم. در نهایت با شناسایی نیازهای مردم در جهت حل مشکلات قدم‌های مثبتی برداشته شده است.

شهریاری عنوان کرد: عملیات اجرایی این پارک که با توسط کارکنان شهرداری منطقه ۲ شیراز آغاز شده و دارای مجموعه‌های رفاهی، تفریحی، ورزشی و … است که تمامی رده‌های سنی رادربرمی گیرد و به یاری پروردگار ظرف مدت یک سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول با ارائه پیشین‌ای از این فضای شهری گفت: این زمین چند دهه به حال خود رها شده و با تجمع معتادان و بزهکاران باعث اذیت و ازار مردم می‌شد. به همین دلیل با مالکین اراضی توافقاتی داشتیم و عملیات اجرایی پروژه آغاز شد. در جوار این پارک مجموعه آپارتمان‌های آپادانا، مدرس، شهرک‌های دشت چنار و … قرار دارد که جمعیتی بالغ بر ۷۰ هزار نفر در آن‌ها ساکن هستند.

شهردار منطقه ۲ با بیان اینکه این منطقه در گذشته فاقد امکانات تفریحی و ورزشی بود اظهار داشت: پس از بهره برداری از این پروژه انسان محور، اهالی این منطقه دیگر نیازی به سفرهای درون شهری به مناطق دیگر برای برخورداری از امکانات تفریحی ندارند.

منبع:ايسنا