آغاز عملیات آبرسانی به ۱۱ روستا در سیستان و بلوچستان

مرداد 18, 1400
43 بازدید

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: تفاهم‌نامه آبرسانی به ۱۱ روستا در شهرستان‌های چابهار و دشتیاری با جمعیت ۱۹۰۰ نفر و همچنین اصلاح و توسعه شبکه ۶ روستا در شهرستان نیمروز بین این شرکت و گروه جهادی «شهید مالکوم ایکس» منعقد و عملیات اجرایی آن آغاز شده است. به گزارش ایسنا […]

آغاز عملیات آبرسانی به ۱۱ روستا در سیستان و بلوچستان

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: تفاهم‌نامه آبرسانی به ۱۱ روستا در شهرستان‌های چابهار و دشتیاری با جمعیت ۱۹۰۰ نفر و همچنین اصلاح و توسعه شبکه ۶ روستا در شهرستان نیمروز بین این شرکت و گروه جهادی «شهید مالکوم ایکس» منعقد و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

به گزارش ایسنا علیرضا قاسمی ۱۸ مردادماه اظهارکرد: در راستای تفاهم‌نامه با گروه‌ جهادی «شهید مالکوم ایکس» عملیات آبرسانی به ۱۷ روستای فاقد شبکه آب آشامیدنی یا دارای تنش آبی در سیستان و بلوچستان آغاز و پیش‌بینی می‌شود طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده اواخر پاییز آبرسانی به این روستاها مرتفع شود.

وی افزود: تأمین آب آشامیدنی پایدار و اتصال به منابع تأمین مطمئن اجرای شبکه و خطوط فرعی ۱۱ روستا در شهرستان‌های دشتیاری و چابهار و اصلاح و توسعه شبکه آب آشامیدنی و خطوط فرعی ۶ روستا در شهرستان نیمروز به همت گروه جهادی انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان بیان کرد: در اجرای این تفاهم‌نامه خدمات مشاوره فنی شامل تهیه نقشه، مشخصات فنی و همچنین تأمین ماشین‌آلات با شرکت آبفا است و گروه جهادی «شهید مالکوم ایکس» مسوولیت تأمین مصالح شامل لوله، شیرآلات و اتصالات و اجرای لوله‌گذاری را مطابق مشخصات فنی ارائه شده از این شرکت را بر عهده دارد.

انتهای