آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون ۱۴ هزار دانش آموز مقاطع متوسطه اول و دوم در شهرستان کهگیلویه

مهر 7, 1400
25 بازدید

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم این شهرستان خبر داد. محمد طاهر طیب زادگان در جلسه مسئولین ستادی بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: مقرر شد طی فراخوانی که از سوی آموزش و پرورش برای گروه سنی […]

آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون ۱۴ هزار دانش آموز مقاطع متوسطه اول و دوم در شهرستان کهگیلویه

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از آغاز طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم این شهرستان خبر داد.

محمد طاهر طیب زادگان در جلسه مسئولین ستادی بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: مقرر شد طی فراخوانی که از سوی آموزش و پرورش برای گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال یعنی دانش آموزان متوسطه اول و دوم صورت میگیرد، کار واکسیناسیون این گروههای سنی  پنج شنبه ۸ مهرماه جاری عملیاتی گردد.

وی بیان کرد: جامعه هدف جهت این طرح ۱۴ هزار دانش آموز در سطح شهرستان کهگیلویه و در حوزه تحت پوشش مناطق آموزش و پرورش شهرهای دهدشت؛ قلعه رئیسی و دیشموک می باشند که قرار است توسط پرسنل مرکز بهداشت این شهرستان و با همکاری نیرو های آموزش و پرورش در حداقل زمان ممکن از روز پنج شنبه ۸ مهرماه جاری نسبت به واکسینه کردن آنها اقدام لازم صورت پذیرد.

طیب زادگان افزود: لازم است کلیه دانش آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم در سطح شهرها روز پنج شنبه ۸ مهرماه با حضور در مدارسی که از سوی آموزش و پرورش به آنها اعلام خواهد شد در دو شیفت صبح و عصر جهت انجام واکسیناسیون کرونا اقدام نمایند.

وی گفت: انتظار می رود همه اولیاء با تشویق کردن دانش آموزانشان جهت شرکت و حضور به موقع در مدارسی که به عنوان پایگاه واکسیناسیون معرفی شده اند نسبت به محقق شدن اهداف طرح ملی واکسیناسیون کرونا که مهمترین آنها قطع زنجیره انتقال این بیماری است همکاری مجدانه و قابل قبولی داشته باشند.

منبع: ايسنا